Teknolojigo sitesi güvenilir mi?

• Konuyu başlatan login
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 179
  • Görüntüleme 22B
Bu siteden alışveriş yapmayın. Ben nakit ödeme yaptım. 5 iş günü geçti, ürün kargolanmadı. İadesini istedim, oyalıyorlar.

Arkadaşlar tüketici haklarına şikayet ettim. Bugün iptal istedim paramı henüz yatırmadılar. Havale EFT etmiştim TV almıştım savcılığa da suç duyurusunda bulunacağım. Gram güven kalmadı bu siteye.

Eki Görüntüle 966099
Çakallara bakın arkadaş. Şikayetvar'daki içeriği kaldırmazlarsa 8500 TL'lik ücret yerine 6.030 Tl mi yatırıcaz ne demek?

Merhaba arkadaşlar. Bende yukarıdaki arkadaş gibi 07.04.2021 tarihinde sipariş verdim ve Pazartesi kargoya vereceklerini, akşam 18:00'den sonra bilgi sms'i geleceğini söylediler. Benim şüphem kargonun gelmemesinde değil. Benim şüphem içinden farklı bir ürün çıkmasından yana. Böyle bir durum olursa ne yapabiliriz?

Merhaba arkadaşlar. Bende yukarıdaki arkadaş gibi 07.04.2021 tarihinde sipariş verdim ve Pazartesi kargoya vereceklerini, akşam 18:00'den sonra bilgi sms'i geleceğini söylediler. Benim şüphem kargonun gelmemesinde değil. Benim şüphem içinden farklı bir ürün çıkmasından yana. Böyle bir durum olursa ne yapabiliriz?
Ürünün görsellerini çekip firmaya yollayın.Buyuk ihtimalle yollayın inceleyelim diyecekler vs süreç uzayacak. Sizde en iyisi ürünün faturası. Kutudan çıkan ürünün resimleri birde dilekce ile hakem heyetine basvuracaksiniz.onlar süreci uzatacaklar siz onları dinlemeyin. Bende alışveriş yaptım bugün 18:00 dan sonra kargoya vereceklerini söylediler.Zaten o saatte kargoya mi verilir ürün.kargolar kapanıyor nedeyse o saatte. Bakalım ne olacak.Ben bunlardan ziyade sitede kargolanma süresi 6-7 gün yazıyor.Sure Bi dolsun bakalım.Bygun yarın doluyo.Kargolanmazsa yapicaz biseyler artik

Arkadaşlar siz siteyr girince canlı yardım alıyorsunuz ya, ordan bile engellediler beni yazamayım diye görsel aşağıdadır.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-04-12-12-28-18-262_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-04-12-12-28-18-262_com.android.chrome.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 208
Ya bence kargolanır. Bugün kargolanmazsa yarın kesin kargolanır. Fakat benim korkum içinden başka birşey çıkması. Kargoyu şubeden almaya gideceğim ve içeriği orada açacağım. Bunu yaparken de videoya çekeceğim

08502418856 Numaralı müşteri hizmetlerini aradım. Çağatay isimli hep aynı isimli kişi açıyor bu arada. Yine o çıktı, bu Çarşamba günü iade edeceklerini muhasebeye iletildiği beyan edildi. Bakalım Çarşamba ya kadar bekliyorum. Bu arada tüketici hakem heyetine başvuru yapmıştım, cumartesi günü cimer üzerinden sibersuçlara ve ticaret bakanlığına elimdeki sözleşme, ön bilgilendirme formu ve konuşma ekran görüntüleri, dekontu da ibraz ederek ihbarda bulundum. Bugünkü yapmış olduğum çağrı merkezi konuşmasını telefondan kayıt altına aldım. Çarşamba günü param iade olmaz ise, perşembe günü bütün evrak ve ses kaydı ile savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Gelişmelerden haberdar ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı