Teknolojigo sitesi güvenilir mi?

• Konuyu başlatan login
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 179
  • Görüntüleme 22B
Arkadaşlar burada sipariş veren ve 7 iş gününü tamamlamış kimse yok anlaşılan sabırlı olmak gerekli. Göndereceklerdir ürünleri kargo veya ürün alan yazsın buraya sabırlar herkese.
Aynen bir kisi bile kargosunu teslim alsa insanlar bu kadar galyana gelmeyecek belkide ama firmanin tutumu yanlis ben olsan boyle bir durumda isi bir an cozmek icin calisirdim kesin yarin kesin carsamba kesin cuma gibi olunca bu isler sarpasariyor....

7 iş gününü geçen ve ürünü kargılanmamış olan var mı?
Var benim bugün son gündü ama hiçbir haber yok malesef
4CBC2DF8-62B0-429B-9717-155D8D88CF35.jpeg

Faturanın son hanesi kesilen fatura adeti 64 tane fatura kesilmiş kısaca. Para iadesi için, bana da Çarşamba gününü verdiler. Whatsapp üzerinden grup kuralım, benim yeğenim avukat. Gerekli başvuruları ortak yapalım.

Ben şikayet var üzerinde yazdım bankayı arayıp ücret iadesi için inceleme istedim. Maliye bakanlığına ve tüketici hakem heyetine e-Devlet üzerinden başvuru yapıyorum.

3 Nisan'da sipariş verdim bu siteden ilk önce site üzerinden yazışma ile kargoya ne zaman verilecek diye sordum işleminiz sırada en kısa sürede verilecek diye cevap verdiler. Sonra 7 Nisan'da bu sefer telefon açtım yine işlem sırasına göre gönderilecek bir problem yok cuma (9 Nisan) günü kargoya verilmiş olur en geç diye bilgi verdi telefondaki kişi. Cuma günü 9 Nisan'da yine telefon açtım bu sefer pazartesi 12 Nisan'da kesin kargoya verilecek dedi aynı kişi bize güvenebilirsiniz resmi olmayan hiçbir şeyimiz yok isterseniz iade de yapabiliriz falan dedi. Bugün 12 Nisan pazartesi yine telefon açtım saat 16 gibi herkese söylendiği gibi bana da saat 6'dan sonra kargoya verilecek sitede hesabınızdan takip edebilirsiniz dedi aynı kişi. Ama hala hiçbir değişiklik yok.

3 Nisan'da sipariş verdim bu siteden ilk önce site üzerinden yazışma ile kargoya ne zaman verilecek diye sordum işleminiz sırada en kısa sürede verilecek diye cevap verdiler. Sonra 7 Nisan'da bu sefer telefon açtım yine işlem sırasına göre gönderilecek bir problem yok cuma (9 Nisan) günü kargoya verilmiş olur en geç diye bilgi verdi telefondaki kişi. Cuma günü 9 Nisan'da yine telefon açtım bu sefer pazartesi 12 Nisan'da kesin kargoya verilecek dedi aynı kişi bize güvenebilirsiniz resmi olmayan hiçbir şeyimiz yok isterseniz iade de yapabiliriz falan dedi. Bugün 12 Nisan pazartesi yine telefon açtım saat 16 gibi herkese söylendiği gibi bana da saat 6'dan sonra kargoya verilecek sitede hesabınızdan takip edebilirsiniz dedi aynı kişi. Ama hala hiçbir değişiklik yok.
Hocam dolandırıldınız sanırım geçmiş olsun hukuki bir yola başvurmayı denediniz mi?

Ben maliye bakanlığı ve şikayet var yazdım. Maliye denetime gider 1 hafta içinde

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210412_204501_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210412_204501_com.android.chrome.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 122
  • Screenshot_20210412_204452_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210412_204452_com.android.chrome.jpg
    57,1 KB · Görüntüleme: 130
Ticaret sicil gazetesindeki kayıtları var.
Site ingilterede çıkıyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210412-220544.png
    Screenshot_20210412-220544.png
    231,5 KB · Görüntüleme: 192
  • Screenshot_20210412_235300_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20210412_235300_com.android.chrome.jpg
    53,7 KB · Görüntüleme: 183

Yeni konular

Geri
Yukarı