Teknolojigo sitesi güvenilir mi?

• Konuyu başlatan login
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 179
  • Görüntüleme 22B
Merhabalar,
Ben dün sabah EFT ile alışveriş yaptım. Hala ödeme bekleniyor yazıyor. Az önce savcılığa gittim. Asayişe gönderdi kayıt aldılar.

Ben de arıyorum ama açan yok. İtiraz formu doldurdum. Bankama vereceğim bugün. Diğer yerlere de şikayet edeceğim.

İng EFT yaptım. Ancak itiraz formu için gittim direkt savcılığa gidin dedi. Form oluşturmadı. Tekrar gitse mi?

Merhaba,
Bu sitenin ödeme aracı iyzico. Eğer Online k. K. İle ödeme yapan varsa Iyzico'yu arayıp şikayette bulunursa en azından işlemleri durdurabilirler. İyzico +90 216 599 01 00
Ayrıca KK ya da banka kartı ile ödeyenler bankalarına ödeme itirazında bulunsunlar.

Tknolojigo.com'da Samsung A71 3200 TL civarı Note 10 Lite 3758 TL bu ürünlerin 2.el olabilir mi alişveriş yapan var mı?

Arkadaşlar adamlar sahtekar. Ben de Note 20 oladım. 10 gündür gelmedi. Ankara'daki yerlerinde ofis yerine cuval sogan var. Kimse yok. Sakın almayın alanlar da hemen resmi yerlere başvursunlar.

Merhabalar,
Ben dün sabah EFT ile alışveriş yaptım. Hala ödeme bekleniyor yazıyor. Az önce savcılığa gittim. Asayişe gönderdi kayıt aldılar.

İng EFT yaptım. Ancak itiraz formu için gittim direk savcılığa gidin dedi. Form oluşturmadı. Tekrar gitse mi?

Ben adresine gittim Ankara'daki öyle bir firma mevcut değil o adreste adresin sahibi ile görüştüm bir bilgileri yok konu hakkında.

Merhaba,
Bu sitenin ödeme aracı iyzico. Eğer Online k. K. İle ödeme yapan varsa Iyzico'yu arayıp şikayette bulunursa en azından işlemleri durdurabilirler. İyzico +90 216 599 01 00
Ayrıca KK ya da banka kartı ile ödeyenler bankalarına ödeme itirazında bulunsunlar.
Iyzico hiç bir şey yapmıyor. Bankanıza itirazda bulunun diyor.

GittiGidiyor mediamark aracıligiyla Samsung A71 3636 TL aldım teknolojigo'daki site içindeki muşteri yorumlarında bir tane bile olumsuz yorum bulamadım.

Yok mu hiç kimsede iyi anlamda bir gelişme arkadaşlar? Nasıl böyle bir tuzağa düştüm aklım almıyor.

Şu an iyi anlamda hiçbir durum gelişmedi. Bu kadar insan bu tuzağa düştü. Ben de ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Sikinti büyük maalesef. Olan bizim paralara oldu. İnşallah parasını kurtaran arkadaşlar çıkar aramızdan.

Arkadaşlar herkes Cimer'e ıhbarda bulunsun acıklamaya sirket muduru.
Ömer büyüktaşı da ekleyın fatura, dekont, gorusme kaydı hepsını ılave edın e devlet uzerınden Online ıhbarda bulunabılırsınız en azından yakalansın karaktersızler...

Arkadaşlar bu şahsın firmasının bağlı olduğu vergi dairesini aradım firma Resen Kapalı durumda yani kurulum aşmasındaki yoklamada yerinde yoklarmış ben yerinede gittim zaten öyle bir yer yok yazılan yerde birtane mali müşavir varmış yani e-ticaret satışı yapan bir adamında bu saate kadar onca maili, siteye yapılan şikayetleri görmemesinide çok normal bulmuyorum burada bukadar insanı madur edebiliyorlarsa bununda bir karşılığının olması lazım ben yarın sabah bu firmayı savcılığa verecem Cimer' de dahil olmak üzere her yere başvurumu yaptım muhtemelen kendiside burayı takip ediyordur burasının muz Cumhuriyeti olmadığını hatırlatırım mutlaka bugün olmazsa yarın adaletin önünü çıkarsın daha önceden çıkmadığın mechul ama zannetmeki bukadar insana yaptığın yanına kalır.

Yeni konular

Geri
Yukarı