Teknopanda-karakız nasıl?

Belli kaynaklar var, belli kaynaklar yok SLC önbelleği var diyorlar. Tam bilemedim, kararsızlık olmasın.
Statik SLC ve SRAM önbelleği var sadece, DRAM yok. Açıkçası NVMe SSD'de olması öyle gerekli bir şey değil, benim bildiğim üzere çoğunlukla yazma hızına etki ediyor ama SATA SSD'de önemli ve her yönden etkiliyor.

Bu arada sistemdeki PSU sanırım TR2 S gibi bir şey ki iyi değil, ben olsam bu sisteme emanet etmezdim. Onun dışında bir hazır sistem için iyi gibi duruyor.

Statik SLC ve SRAM önbelleği var sadece, DRAM yok. Açıkçası NVMe SSD'de olması öyle gerekli bir şey değil, benim bildiğim üzere çoğunlukla yazma hızına etki ediyor ama SATA SSD'de önemli ve her yönden etkiliyor.

Bu arada sistemdeki PSU sanırım TR2 S gibi bir şey ki iyi değil, ben olsam bu sisteme emanet etmezdim. Onun dışında bir hazır sistem için iyi gibi duruyor.
SSD'yi Sandisk Ultra 3D yapmışlar gördüğüm kadarıyla. Team SSD öyle aman aman değildi zaten. Ultra 3D daha iyi.

PSU olarak High Power 600W GD seçeneği olsaydı keşke, bu PSU'ların hiçbirine ben o sistemi emanet etmezdim.

Onun dışında 2K'da güzel oyun deneyimi yaşatacak bir sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı