Teknorya siparişin iptal edilmesini istedi

ikarus7

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar linkteki laptop dün gece 8700 TL'ye düştü ben de sipariş verdim ödemeyi de peşin yaptım. Hepsiburada teknorya aradı bugün yanlışlık vs. oldu iptal edin siparişi yoksa gün sonunda biz ederiz, zarardayız dediler. Ben de Hepsiburada'dan inceleme başlattım iptal etmek istemiyorum sizce nasıl sonuçlanır? Neler yapabilirim ya da ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir şey mi var bırak ben bunlar gibi şey miyim de milleti mağdur edeyim yıl olmuş 21-22 böyle bir hata da yapamazsın maduriyette. Neymiş efendim biz yapmadık kendiliğinden düştü fiyat.

Paranızı iade alacaksanız hangi mağduriyetten bahsediyorsunuz? Bir markette ne fiyat etiketi varsa fiyat yüksekse bile o etiket fiyatından satmak zorunlu fakat Online alışverişte bu şekilde değil. Satıcı piyasanın yükseldiğini görüp tüm siparişleri de iptal edebilir. Online alışverişin olumlu yönü 14 gün iade hakkı, handikapı ise de bu fiyat oynaklığı denilebilir.

Satıcı stok bitti gibi bahanelerle siparişi iptal eder. Normalde iptal ettiklerinde yaptırım uygulandığı için kendileri iptal etmek istemiyor ama iptal ederiz dedilerse ederler.

Kendileri etsin o zaman her türlü şikayette de bulunurum puanlarını da düşürürüm o fiyattan 5-10 kişi daha almıştı ben mağdur oldum onlarında olması için elimden geleni yaparım.

İptal etme hakları var diye hatırlıyorum ama bekleyin onlar iptal etsin de mağaza puanları falan düşsün.

Aynen öyle hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı