Teknorya vs. Ebrar bilgisayar vs. Sinerji

InTheZone

Femtopat
MSI laptop alacağım ve yüksek ücretli bir ürün olduğundan sadece satış değil, kargolama ve satış sonrası destek de önemli.

İnternette yorumları okuyunca gerçekten hiçbir mağazadan hiçbir ürünü alası gelmiyor insanın. Kutusu açılmış laptop gönderenden tutun, iade kabul olsa bile iade vermeyen firmalara kadar.

Kararsız kaldığım üç site ise bunlar:
Teknorya (Hepsiburada üzerinden)
Ebrar bilgisayar (Hepsiburada üzerinden)
Sinerji (kendi sitesi üzerinden)

Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? Satış sonrası destek de düşünüldüğünde.

Sinerji üzerinden aldığım şeyler çok çabuk elime ulaşmıştı. İade konusunda sorun yaşayanlar görmüştüm. Hepsiburada üzerinden alırsanız biraz daha güvende olursunuz gibi.

Sinerji üzerinden aldığım şeyler çok çabuk elime ulaşmıştı. İade konusunda sorun yaşayanlar görmüştüm. Hepsiburada üzerinden alırsanız biraz daha güvende olursunuz gibi.

Teknorya hiç duymadım. Ebrar bilgisayara önerdiklerini görmedim sinerji daha iyi ve güvenli sinerji çok önerilen bir site.

Sinerji için genelde ürün sipariş verildikten sonra stok yok denilip iptal edilme ile ilgili yorum gördüm ve parayı geri alma süreci ile ilgili. Hatta 1 -2 konu altta birisi yorum yapmıştı bugün benzer sorunla ilgili daha yakın zamanda yaşadığı.
O kadar aşırı kararsızım ki yani Vatan falan uçuk fiyatlara satmasa buralara kıyasla, oradan alacağım ama bilemiyorum.

O kadar aşırı kararsızım ki yani Vatan falan uçuk fiyatlara satmasa buralara kıyasla, oradan alacağım ama bilemiyorum.
Böyle şeyleri kafaya takmadan alın. Benim XFX RX570 ekran kartıma da çok ısınıyor diyorlardı, ben 1350 TL'ye bulup aldım. Şu an gayet memnunum. Yorumlara senin kadar dikkat etseydim şu an aynı paraya RX560 alacaktım. Teknoloji şans işi, çok da takmamak lazım.

Geri
Yukarı