Teknosa garanti belgesi tekrardan verir mi?

Cigarette

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar.

10 Haziran'da Teknosa'dan aldığım ürünün yanında garanti belgesi olarak fatura verilmişti ancak faturayı bulamıyorum. Evi dip bucak aramadan önce şunu sormak istiyorum. İllaki o kaybolan kağıdı mı bulmalıyım yoksa aynı kağıdı bir şekilde tekrar temin edebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar.

10 Haziran'da Teknosa'dan aldığım ürünün yanında garanti belgesi olarak fatura verilmişti ancak faturayı bulamıyorum. Evi dip bucak aramadan önce şunu sormak istiyorum. İllaki o kaybolan kağıdı mı bulmalıyım yoksa aynı kağıdı bir şekilde tekrar temin edebilir miyim?
Edemezsiniz, kağıdı bulmalısınız.

Yanlış bilgi vermeyin. Defalarca Teknosa'dan alışveriş yaptım. Satın aldığım telefon numarası ya da T.C. İle faturayı istediğim mağazadan çıkarttırdım kaç defa daha önce.

Hatta bazılarında fatura bile vermediler. Gerek duyarsanız gelirsiniz biz çıkartırız T.C. Kimlik numaranız ile dediler. E-fatura kesiyorlar.

Daha önce alışveriş yapıp T.C. verdiyseniz tekrar sormuyorlar bile. Telefon numaranızı veri tabanına yazıp önceden verdiğiniz T.C. üzerine kesiyorlar faturayı.

Son düzenleme:
Yanlış bilgi vermeyin. Defalarca Teknosa'dan alışveriş yaptım. Satın aldığım telefon numarası ya da T.C. İle faturayı istediğim mağazadan çıkarttırdım kaç defa daha önce.

Hatta bazılarında fatura bile vermediler. Gerek duyarsanız gelirsiniz biz çıkartırız T.C. Kimlik numaranız ile dediler. E-fatura kesiyorlar.
Aynı durumu daha önce farklı bir teknoloji markette yaşadım ve hiç yardımcı olmadılar daha sonra ancak garanti belgesini bulduğumda sorunumu çözdüler, Teknosa'da da aynısının olacağını düşünmüştüm özür diliyorum hocam.

Gayet verimli bilgiler aldım ancak yine de kağıdı ariyacagim bu arada konuyu kapatılmazsa çok iyi olur ne olur ne olmaz

Geri
Yukarı