Teknosa illegal telefon mu satıyor?

fioness

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar.
Aklıma bir soru takıldı. 2019 Nisan-Mayıs ayında Samsung Galaxy S10 alacaktım. Fiyat araştırması yapmaya başladım. Samsung Store'da fiyat 6200 civarıydı. Benim eski telefonumu 1200TL'den saydılar ve 5000TL'ye S10 alabiliyordum. Ama dışarıda daha ucuza S10 bulabiliyordum. Neden Samsung'dan alayım diye düşünmeye başladım. Sonrasında Samsung'da çalışan arkadaşım ile konuştum. Bana "Teknosa, Vatan, Media mrkt, N11, Trendyol ve diğer satıcıların piyasadan taahhütlü telefon toplayıp sattıklarını söyledi. Yakın zamanda bununla ilgili düzenleme geleceğini söylemişti ve Samsung Store'dan telefonu aldım. Şimdi ise ben iPhone 11 alacağım. Apple'ın sitesinde 7300TL olan telefon başka sitelerde 7100TL'ye hatta kampanyada denk gelirseniz Turkcell'de 6700TL'ye bile bulabiliyorsunuz.
  • Normal telefoncularda olduğunu biliyorum, ama Teknosa, Vatan, Media mrkt gibi firmalarda da aynı durum var mı?
  • Kendi mağazaları dışında alışveriş yapmak ne kadar mantıklı bir sorun yaşar mıyım?
  • Taahhüt muhabbeti var mıdır sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Koskoca Teknosa gibi bir firma, kaybedecek çok şeyi olan bir firma kaçak telefon gibi şeylerle uğraşır mı hiç? O kadar alışveriş yapılan bir firma böyle işlere tenezzül etmez yani. Doğu Bank mı bu sonuçta dükkanı kapatıp kaçsın bir şey olunca:)

Yeni konular

Geri
Yukarı