Teknosa İndirimden Logitech Pro X 7.1 Alınır mı?

• Konuyu başlatan SCN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 5B
Kulaklık şu an Teknosa'da indirimde, sizce fiyatını hak ediyor mu? İndirim bitmeden satın alayım diyorum. Bir de size sormak istedim.
Kulaklığı şuan kullanıyomusun profesyonel olarak valorant oynayacağımda mikrofon şahane onu biliyorum ama ses kasma konusunda genel olarak kulaklık nasıl

Hocam bu süre zarfında bir sorun yaşadınız mı? Hâlâ memnun musunuz? 1100-1200 TL bütçem var. Müzik performansı, oyun performansı ve mikrofonu benim için önem arz ediyor. Bu kulaklığı ise gözüme kestirdim. Deneyimlerinizi aktarırsanız sevinirim.
Kablosu sürtünmelerde rahatsız edici ses veriyor, gözlük ile uzun kullanımda kafada baskı hissedebiliyorsunuz. Onun dışında memnunum. Şimdiki aklım olsa kablosuz kulaklık alırdım.

Kablosu sürtünmelerde rahatsız edici ses veriyor, gözlük ile uzun kullanımda kafada baskı hissedebiliyorsunuz. Onun dışında memnunum. Şimdiki aklım olsa kablosuz kulaklık alırdım.
Gözlüksüz kullanacağım için pek rahatsız etmez diye umuyorum. Baslar, midler ve tizler nasıl hocam? Bu bütçede Arctis 1 Wireless var ve ses kalitesi olarak Pro X'den çok daha geride. Bu nedenle kablolu kulaklıklara yöneldim.

Yeni konular

Geri
Yukarı