Teknosa veya Vatan Bilgisayar mağazalarında her monitör var mı?

Patien

Hectopat
Dostlar selam. Direkt konuya giriyorum. Ben AOC G2590VXQ modelini alacağım. Fakat babam internet alisverisi için kartını kullanmama izin vermiyor diyor ki mağazaya gidip görüp alalım. Sorum şudur ki mesela Vatan Bilgisayar'da bu monitörü bulabilir miyim mağazasında? Veya Teknosa'da bulabilir miyim? Yoksa mağazalarda sadece belli başlı üst seviye monitörler mi bulunuyor? Cevaplarsanız sevinirim. İyi geceler.

Dostlar selam. Direkt konuya giriyorum. Ben AOC G2590VXQ modelini alacağım. Fakat babam internet alisverisi için kartını kullanmama izin vermiyor diyor ki mağazaya gidip görüp alalım. Sorum şudur ki mesela Vatan Bilgisayar'da bu monitörü bulabilir miyim mağazasında? Veya Teknosa'da bulabilir miyim? Yoksa mağazalarda sadece belli başlı üst seviye monitörler mi bulunuyor? Cevaplarsanız sevinirim. İyi geceler.
İnternet sitesinden sorgulayabilirsiniz, babanıza söyleyin ki 2 hafta koşulsuz şartsız iade hakkı var, eğer yine izin vermezse şu ön ödemeli kartlardan birini al, istediğin gibi harca.

Başvurunu yap kartın evine gelsin.

Monitör konusunda babalara biraz hak vermek gerekiyor. Ölü piksel, ışık sızması vb. görüş kalitesini rezalete çeviren problemler çıkabiliyor. 1 ölü pikseli çoğu firma kusur olarak kabul etmiyor. Canınız sıkılır. Elbette her modeli fiziksel olarak bulundurmaları çok mümkün değil. Beğendiğiniz modelin olup olmadığını, tedarik edip edemeyeceklerini sorabilirsin. Tedarik etme şansları yoksa, beğendiğin monitörün özelliklerini barındıran farklı bir markaya da yönelebilirsin. Gitmeden önce ne istediğin konusunda kesin kararını ver, satış danışmanlarının önerilerine pek kulak asma. Şimdiden hayırlı olsun.

Teknosa Çanakkale şubesinde şöyle bir olay yaşadım.

Bir telefon modelini sormaya gittiğimde ellerinde olmadığı gördüm. Ama Ankara şubesinde varmış. Ankara Şubesinden satın alınıp size gönderiliyor.

Subeler arası da ürün paslasiliyor. Her şube bunu yapmayabilir. Ama bana böyle dediler. Bende sana aktardım.

Geri
Yukarı