Teknosa vs. MediaMarkt

Alperen16n

Decapat
Daha fazla  
İnternetten bir ürün alacağım ve en ucuz bu iki mağaza da var. Hangisini tercih etmeliyim, iade falan yapmak hangisinde daha kolay?

Bir yerde Teknosa'nın teşir ürünlerini gönderdiğini okudum doğru mudur?

İnternetten alınca garantisini falan kaç yıllık veriyorlar? MediaMarkt'ta kendin aşağıdan fiyat arttırarak garanti alıyorsun ama Teknosa'da göremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Medi marktan TV aldım pişman oldum kargo süreci her konuda rezalet kuzenim Teknosa'dan laptop aldı 3 güne geldi benim TV 2 haftaya yerinde olsam Teknosa'dan alırım teşhirli olup olmadığı yazıyor zaten.

İnternetten bir ürün alacağım ve en ucuz bu iki mağaza da var. Hangisini tercih etmeliyim, iade falan yapmak hangisinde daha kolay?

Bir yerde Teknosa'nın teşir ürünlerini gönderdiğini okudum doğru mudur?

İnternetten alınca garantisini falan kaç yıllık veriyorlar? MediaMarkt'ta kendin aşağıdan fiyat arttırarak garanti alıyorsun ama Teknosa'da göremedim.

Teknosa bildiğim kadarıyla UPS ile anlaşmalı. UPS Kargo ile ilgili iyi yorum yapamam. Rezil bir firma. Mediamark daha farklı bir kargo ile çalışıyorsa mediamark tercih edilmeli. İade konusunda Mediamark'ın daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Teknosa bildiğim kadarıyla UPS ile anlaşmalı. UPS Kargo ile ilgili iyi yorum yapamam. Rezil bir firma. Mediamark daha farklı bir kargo ile çalışıyorsa mediamark tercih edilmeli. İade konusunda Mediamark'ın daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Medimarkt TV mi horoz lojistik ile getirdi. Onu da getirmediler. Ben aldım şubeden üstüne 50 lira kargo ücreti. UPS bulabileceğiniz nadir firmalardandır ve bana bir keresinde gayet hızlı getirdiler. Bilmeden yorum yapmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Medimarkt TV mi horoz lojistik ile getirdi. Onu da getirmediler. Ben aldım şubeden üstüne 50 lira kargo ücreti. UPS bulabileceğiniz nadir firmalardandır ve bana bir keresinde gayet hızlı getirdiler. Bilmeden yorum yapmayın.

Ben bilmeden yorum yapmadım. UPS Kargo ile kötü bir olay yaşadım o yüzden öyle dedim. Bilgisayar kasamı, parçalarını ezik, kırık getirmişlerdi. Yaklaşık 1 haftada gelmişti. Mediamark iade konusundada aldığım mouse düzgün çalışmadığı için iade etmiştim. Kutusunu açıp 1 hafta kullandığıma rağmen iadeyi kabul etmişlerdi. Lütfen bilip bilmeden yorum yapmayın.

Buyurun.
787DB5C0-935D-484F-8072-CC33EDFED7ED-2.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı