Teknosa'daki Xbox Series S nasıl?

WellGöz

Hectopat
Daha fazla  
Samsundaki bir Teknosa'da aradığım bilgisayar donanımları için bakınırken birden Xbox Series S gördüm. Fiyatı 1800 TL gibi bir şeydi ve internettekilerin en az 1500-2000 TL altındaydı. Stokların artık kapanması ürünün fiyatını azaltır diye düşündüm ama tam emin değilim ve şu an aşırı kafamı kurcalıyor bu soru. Demek istediğim bunun fiyatının nasıl bu kadar azaldığı. Aslında alabilirdim ama genellikle PC oyunları oynarım ve ekran kartı fiyatlarının düşeceğini duydum ve bu yüzden almamaya karar verdim.

Samsundaki bir Teknosa'da aradığım bilgisayar donanımları için bakınırken birden Xbox Series S gördüm. Fiyatı 1800 TL gibi bir şeydi ve internettekilerin en az 1500-2000 TL altındaydı. Stokların artık kapanması ürünün fiyatını azaltır diye düşündüm ama tam emin değilim ve şu an aşırı kafamı kurcalıyor bu soru. Demek istediğim bunun fiyatının nasıl bu kadar azaldığı. Aslında alabilirdim ama genellikle PC oyunları oynarım ve ekran kartı fiyatlarının düşeceğini duydum ve bu yüzden almamaya karar verdim.
1800TL'ye gördüğünüz Series S değildir, link atar mısınız?

Series S 1800 mü Neeee

Link yok direk mağazada gördüm.
Böyle bir şey miydi acaba?
Microsoft-Xbox-One-S-Console-wController-L.jpg

Ben de şimdi baktım internetten ve One S miş sanırım etikete yanlış yazmışlar çünkü önünden en az 3-4 kere geçtim ya da One S'i hiç duymadığım için aklım direk Series S'e gitti.

1800 One S için gayet iyi Game Pass sayesinde rahatlıkla oyunlar oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı