Teknosa'dan Xbox Series X alınır mı?

Carnage

Hectopat
Merhaba bugun series X alma karari verdim, yurt disindan alma imkanimda yok. Sizde Teknosa'dan 8300 TL'ye almakmi daha mantikli yoksa sahibinden gibi sitelerde 6500-7000 TL bantlarinda yurtdisindan getirip satan insanlardan almak mi? Bilgidiniz gibi ilk nesil olduklari için sorun cikabilme ihtimali var ondanda korkuyorum. Sikayetvar sitesinde series X konsolu acilmayan cok kisi okudum. Sizce yurt disi alinirmi 1500 TL daha ucuza almak için? Yoksa Türkiye'den almak daha mı mantikli?

Bir de Teknosa'nin refurbished veya iade edilmis bir urun yollama sansi var mı bana? Cunku stok hiçbir yerde yok Teknosa'da var gozukuyor. Tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açıkçası Teknosa gibi yerlerde böyle sorunlarla karşılaşacağını pek sanmam ama aciliyetin yoksa beklemeni tavsiye ederim.Ayrıca açılmama gibi bir sorun olursa da Teknosa'ya bildir ilgilenirler herhalde sonuçta koskoca firma.

Merhaba bugun series X alma karari verdim, yurt disindan alma imkanimda yok. Sizde Teknosa'dan 8300 TL'ye almakmi daha mantikli yoksa sahibinden gibi sitelerde 6500-7000 TL bantlarinda yurtdisindan getirip satan insanlardan almak mi? Bilgidiniz gibi ilk nesil olduklari için sorun cikabilme ihtimali var ondanda korkuyorum. Sikayetvar sitesinde series X konsolu acilmayan cok kisi okudum. Sizce yurt disi alinirmi 1500 TL daha ucuza almak için? Yoksa Türkiye'den almak daha mı mantikli?

Bir de Teknosa'nin refurbished veya iade edilmis bir urun yollama sansi var mı bana? Cunku stok hiçbir yerde yok Teknosa'da var gozukuyor. Tesekkurler.

Türkiye'den temin etmek daha mantıklı gibi.

Ben senin için uygun fiyata getirtebilirim Almanya'dan. Halam orada olduğu için pek sıkıntı yaşamazsın. Ama Xbox alacak paran var ise beklemeni tavsiye ederim. Mağaza'dan satın alım yapma. Mediamarkt HepsiBurada gibi yerlerden al daha sağlam firmalar bana göre. (Bu arada çok yazım yanlışın mevcut umarım ban yememişsindir.)

Mediamarkt’dan almanızı tavsiye ederim. Teknosa’ya nazaran çok daha ilgililer. Tabi bir kaç ay bekleyin genede. Konsollar gerekli tüm güncellemeleri alsınlar. İlk partide olan üretim hataları düzeltilsin sonra alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı