Teknosa'dan yanlış alınan şarj aleti ile ne yapılabilir?

ahmetoyunda0q

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Hesap Kullanılmıyor
Bugün Teknosa'dan hızlı şarj aleti aldım. Üstünde küçücük gözüktüğü için uç kısmını göremedim. Açtığımda ise yanlış şarj aletini aldığımı fark ettim. İade veya değişim talep ettiğimde ise açıldığı için yapamayız dediler. Yani elimde kaldı. Ne yapmalıyım? Nasıl paraya dönüştürebilirim bunu? 240 TL elimde kaldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el sitelerinde faturası ve paketi ile birlikte 200-230 TL civarına satabilirsin. En azından paranın büyük kısmını kurtarmış olursun.
Birde faturada oyun konsolu da var sıkıntı olur mu? Ayrıca faturayı normal çekip mi koyayım yani önemli bilgiler var mı faturanın üstünde

200 TL sini alsam bile yeter
Deneyin ilk gün 230'dan koyun, 2 gün sonra 215'e düşürün ama 200'den de aşağıya vermeyin derim.
Birde faturada oyun konsolu da var sıkıntı olur mu? Ayrıca faturayı normal çekip mi koyayım yani önemli bilgiler var mı faturanın üstünde
Önemli bilgiden kastınız TC Kimlik numarası falansa onlarla bir şey yapılmıyor emin olun :) Faturayı satarken vermenize gerek yok sadece ne zaman alındığını görsün alıcı kişi yeterli.

Aileden birisine ver ihtiyacı olan varsa yoksa Letgo'dan sat.
Yok aga bak eski samsung şarj aletinden kimsenin işine yaramaz
Deneyin ilk gün 230'dan koyun, 2 gün sonra 215'e düşürün ama 200'den de aşağıya vermeyin derim.

Önemli bilgiden kastınız TC Kimlik numarası falansa onlarla bir şey yapılmıyor emin olun :) Faturayı satarken vermenize gerek yok sadece ne zaman alındığını görsün alıcı kişi yeterli.
Tamamdır sizce alan olur mu micro usb type c olarak geçiyor sanırım şarj aleti
Markası TTEC

Yeni konular

Geri
Yukarı