Tekrar etmeyen eğlenceli oyun önerisi bekliyorum

Burakcan zihni

Hectopat
Merhaba, yaklaşık 4 ay önce yeni bir PC edindim. Şimdiye kadar oynadığım oyunlar ise:
Rainbow Six Siege.
CS:GO.
ETS 2.
BioShock infinite.
GTA V.
Rust.
Just cause 3.
Battlefield 1.
Metro 2033.
Apex Legends.
L.A noire.
Mafia 2.
Bu oyunları bitirdiktren sonra elimde sadece FPS ve ETS gibi simülasyon oyunları kaldı. Bu sebepten sizden tekrar etmeyen eğlenceli sıkılmayacağım oyun önerileri bekliyorum. (Çevrimiçi oyunlar olmasını tercih ederim. )Bu aralar aklımda squad almak var oynayan arkadaşlar varsa tavsiye ederler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
O oyunların MP'lerinden nasıl sıkıldınız? :) Ben 2 ay oldu BF1 den zerre sıkılmadım 78LVL oldum, farklı modlar silahlar görevler vs. şuan sarıyor hala. Oyun olarak eğer merakınız varsa LOL'ün 3 boyutlu hali diyebileceğim ve bence çok daha zevkli ancak bir türlü hype yapamamış Smite öneririm.
Ekleme: Yine merakınız varsa TotalWar serilerine bakabilirsiniz. Bunun dışında EU4 ve HOI4 yine saplantılı meraklıları olan ama benim oynayamadığım güzel oyunlar. Ayrıca son olarak Cities Skylines ile zaman öldürebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı