Tekrardan oyun oynamayı sevdirecek oyun önerisi

Wiinchester

Kilopat
Daha fazla  
Başlık size biraz saçma gelebilir ama artık nedense içimden oyun oynamak gelmiyor, piyasadaki neredeyse bütün AAA oyunlarını oynadım. Ve artık içimden oyun oynamak gelmiyor, hangi oyunu indirsem 20 dakikada siliyorum, bana oyun oynamayı yeniden sevdirecek oyun önerisinde bulunur musunuz? Her türlü önerilere açığım belki yeni şeyler denemek iyi gelir.
Sistimim her oyunu açıcak şekildedir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde hiç hikayeye bakmayan oyunları oynayıp geçen ve artık bütün oyunlardan sıkılmış biriyle Witcher 3 ile karşılaşmıştım. Benim gözümde bir devrimdi. Her ne kadar oynamış olsanız bile kendini tekrar sevdirebilir.

Oyun oynayan yayıncıları, Youtuberları falan izle, oyuna olan açlığını böyle uyandırabilirsin. İki yayın yaptılar gidip yılların oyunu GTA:SA'yı kurup oynadım geçen.

Başlık size biraz saçma gelebilir ama artık nedense içimden oyun oynamak gelmiyor, piyasadaki neredeyse bütün AAA oyunlarını oynadım. Ve artık içimden oyun oynamak gelmiyor, hangi oyunu indirsem 20 dakikada siliyorum, bana oyun oynamayı yeniden sevdirecek oyun önerisinde bulunur musunuz? Her türlü önerilere açığım belki yeni şeyler denemek iyi gelir.
Sistimim her oyunu açıcak şekildedir.

Uzun yıllar hikayeli oyun oynamayı bırakan beni Watch Dogs tekrar bağlamıştı sonrasında ne var ne yok oynadım ama kişiden kişiye değişir önceden ne tür oyunlar sevdiğinize bağlı öneri yapmak zor.

2 gün önce Dishonored + Türkçe yama kurdum ve aşırı bir sekilde kendine bağladı.

Daha önce oynamıştım ancak şimdi yamalı ve en zor zorlukta non-lethal oynamak büyük zevkli. Hikayeyi de unutmuştum ve bir noktadan sonra çok şaşırdım.

Oynayalı uzun zaman olduysa Dishonored'a bir şans ver derim.

ETS 2 oynayabilirsin, para ve seviye hilesi olunca çok eğlenceli geliyor.
Oynadım daha önce güzel ama bana sanki hikayeli oyunlar lazım.
Normalde hiç hikayeye bakmayan oyunları oynayıp geçen ve artık bütün oyunlardan sıkılmış biriyle Witcher 3 ile karşılaşmıştım. Benim gözümde bir devrimdi. Her ne kadar oynamış olsanız bile kendini tekrar sevdirebilir.
Güzel oyun ama 150 saatim var artık bırakma zamanı :D
Metro Exodus. Ben bu oyunu imkanım olan her yerde övmeye devam edeceğim çünkü bunu hak ediyor 😂
Oynadım ilk oynadığımda büyüleyici geldi ama oynadığım oyunları tekrar oynayamıyorum keşke bu zamanlarda keşfetip oynasaydım ilaç gibi gelirdi.
2 gün önce Dishonored + Türkçe yama kurdum ve aşırı bir sekilde kendine bağladı.

Daha önce oynamıştım ancak şimdi yamalı ve en zor zorlukta non-lethal oynamak büyük zevkli. Hikayeyi de unutmuştum ve bir noktadan sonra çok şaşırdım.

Oynayalı uzun zaman olduysa Dishonored'a bir şans ver derim.
Aslında bende var ama evreni değişik geldiği için bırakmıştım şimdi birdaha şans verilebilir teşekkürler.
Hocam eğer oynamadıysanız Witcher 3 ve Red Dead Redemption II devrimdir.
Bu klasiklerin hepsini oynadım.
Uzun yıllar hikayeli oyun oynamayı bırakan beni Watch Dogs tekrar bağlamıştı sonrasında ne var ne yok oynadım ama kişiden kişiye değişir önceden ne tür oyunlar sevdiğinize bağlı öneri yapmak zor.
Çoğu kişinin aksine ben birinci oyunu severek oynamıştım kişisel intikam tarzı hikayeler benim hoşuma gidiyor ama tekrar dönmem açıkcası daha önce oynadığım oyunlara tekrar bakamıyorum yinede teşekkürler.

-Serious Sam serisi
-Saints Row seris
-Seen
-Type: Rider
-Gris
-Tomb Raider 2006-2008 serisi
-Batman Arkham serisi
--Borderlands 2
-Murdered Soul Suspect
-Marie's Room
-Moon Hunters
-Quantum Conundrum