Tekrardan oyun oynamayı sevdirecek oyun önerisi

Assassin's Creed: Odyssey. Eğer oynamadıysanız hem hikayesi olsun hem atmosferi olsun gerçekten güzel bir oyun.

-Serious Sam serisi.
-Saints Row seris.
-Seen
-Type: Rider.
-Gris
-Tomb Raider 2006-2008 serisi.
-Batman Arkham serisi.
--Borderlands 2
-Murdered soul suspect.
-Marie's room.
-Moon hunters.
-Quantum conundrum.
-Alan wake.
-To the Moon.
-Darkness assault.
-Darksider serisi.
-Kane & lynch 2: Dog days.
-Last ınua.
-Titan souls.
-King arthur - the role-playing

Kanka adam oyunları sevdirecek oyun önerisi istemiş sen bildiğin bütün oyunları yazmışsın.

Assassin's Creed: Odyssey. Eğer oynamadıysanız hem hikayesi olsun hem atmosferi olsun gerçekten güzel bir oyun.
Şahsi fikrim AC Odyssey oynamaması. Oyunda tam anlamıyla iğrenç bir level sistemi var. Ana görev leveline yetişmek için günlerce yan görev kasdığımı hatırlıyorum. Hatta haritada görev kalmadı resmen fakat hala yeterli seviyede değilim. Hikayesi kendini sürekli tekrar ediyor, sürekli aynı şeyleri yapıyoruz. Buglar, yapay zeka, at sürmesinden bahsetmiyorum bile. Oynayıp da bitiremediğim bir oyundur kendisi. Tek iyi yanı grafikleri diyebilirim sadece onun dışında rezil bir oyun.

Başlık size biraz saçma gelebilir ama artık nedense içimden oyun oynamak gelmiyor, piyasadaki neredeyse bütün AAA oyunlarını oynadım. Ve artık içimden oyun oynamak gelmiyor, hangi oyunu indirsem 20 dakikada siliyorum, bana oyun oynamayı yeniden sevdirecek oyun önerisinde bulunur musunuz? Her türlü önerilere açığım belki yeni şeyler denemek iyi gelir.
Sistimim her oyunu açıcak şekildedir.

Metal Gear Solid 5 başları biraz sıkıcı olsa da hikayeside biraz kötü olsa da oynanısıda bir o kadar keyifli.

Geri
Yukarı