Tekrardan oyun oynamayı sevdirecek oyun önerisi

-Serious Sam serisi
-Saints Row seris
-Seen
-Type: Rider
-Gris
-Tomb Raider 2006-2008 serisi
-Batman Arkham serisi
--Borderlands 2
-Murdered Soul Suspect
-Marie's Room
-Moon Hunters
-Quantum Conundrum
-Alan Wake
-To the Moon
-Darkness Assault
-Darksider serisi
-Kane & Lynch 2: Dog Days
-Last Inua
-Titan Souls
-King Arthur - The Role-playing
İçinde ismini ilk defa gördüklerim var bakacam hepsine teşekkür ederim.
Detroit Become Human ve Beyond: Two Souls tavsiyemdir, severek bitirmiştim ikisinide.
İkisinided oynadım yinede teşekkürler.
Kütüphanede var 30 dk falan oynadım beni pek sarmadı açıkcası yinede teşekkürler.
Assassin's Creed: Odyssey. Eğer oynamadıysanız hem hikayesi olsun hem atmosferi olsun gerçekten güzel bir oyun.
Oynadım biraz fazla uzun oyun olmuş ama güzel oyundu.
Ekibiniz varsa onlarla oynayabilirsiniz. Valheim mesela gayet zevkli olur.
Var aslında çocuklara sormam lazım, teşekkürler.
Metal Gear Solid 5 başları biraz sıkıcı olsa da hikayeside biraz kötü olsa da oynanısıda bir o kadar keyifli.
Aslında phantom pain güzel başlıyor ama bir yerden sonra hep ayno şeyleri yaptırıyor o yüzden beni çok sıkmıştı.

Son düzenleme:
Alışılmışın dışındaki oyunlara bakmanı öneririm. Çözmen gereken yeni bir sistem, farklı bir yapılara sahip oyunlara bakabilirsin. Önereceğim oyunun adı yu gi oh! Legacy of the duelist: Link evolution, çok sevdiğim bir animenin oyunu, bu oyun sıra tabanlı kart oyunu. Her 2 taraf 8000 can puanıyla başlar ve canavar kartlarıyla saldırarak bu puanları yok etmeye çalışırsın. Tabi bu canavar kartların saldırılanı engellemek veya farklı bir strateji uygulayabilmek için büyü ve tuzak kartları var. Bu kartlarla da kart desteni zenginleştirebiliyorsun. Steam açıklamasına göre 10 binden fazla kart çeşidine sahipmiş. Tavsiye ederim. Şöyle gameplay videosu bırakayım belki daha açıklayıcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Alışılmışın dışındaki oyunlara bakmanı öneririm. Çözmen gereken yeni bir sistem, farklı bir yapılara sahip oyunlara bakabilirsin. Önereceğim oyunun adı yu gi oh! Legacy of the duelist: Link evolution, çok sevdiğim bir animenin oyunu, bu oyun sıra tabanlı kart oyunu. Her 2 taraf 8000 can puanıyla başlar ve canavar kartlarıyla saldırarak bu puanları yok etmeye çalışırsın. Tabi bu canavar kartların saldırılanı engellemek veya farklı bir strateji uygulayabilmek için büyü ve tuzak kartları var. Bu kartlarla da kart desteni zenginleştirebiliyorsun. Steam açıklamasına göre 10 binden fazla kart çeşidine sahipmiş. Tavsiye ederim. Şöyle gameplay videosu bırakayım belki daha açıklayıcı olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Vay be küçükken ne izlerdim.

Max Payne serisi
Call of Duty serisi
Hearts of Iron IV
Europa Universalis IV
Mafia serisi
Battlefield 1

Teşekkür ederim bakarım.

Bence farklı tür oyunlar oynamayı dene.
Aynı tür bir yerden sonra sıkabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı