Telefom alırken kredi kartı ile taksit olmuyor

system32exec

Hectopat
Arkadaşlar telefon alacağım maximum ve Bankkart kredi kartları var. Fakat taksit hiçbir şekilde olmuyor direkt tek çekim alıyor. Tüm siteleri denedim bir tek telefonda taksit olmuyor. 3700 TL taksit olmadan nasıl alacağım kafayı yedim resmen. Bir çözümü varsa yazabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen gün ben de telefon aldım normalde 3000 TL altına 12 ay üstüne 6 ay gibi bir yasa geçmişti ama dediğiniz gibi ben de bir türlü taksit yapamadım peşin aldım. Sanırım düzenleme vs. geldi taksit tamamen kalktı.

Yıllardır yok ki zaten yasaklandı bu. Kredi kartı ile telefona taksit yapılmaz, sonradan uygulama ile de yapamazsın. Yoksa millet salak mı gidip turkcelle turk telekoma 500-600 lira fazla ödeyip faturaya ek alsın.

Telefonu alacağın yere göre fibabanka, denizbank veya yapı krediden alışveriş kredisi uygunluğunu kontrol et.

Telefon için taksit yok. Ya ticari kartın olacak ya aldıktan sonra uygulamadan taksit yapacaksın ya da alışveriş kredisiyle alacaksın.
Alışveriş kredisiyle nasıl alınıyor? daha doğrusu alışveriş kredisini nereden alacağım veya bir ayar mı var?
Yıllardır yok ki zaten yasaklandı bu. Kredi kartı ile telefona taksit yapılmaz, sonradan uygulama ile de yapamazsın. Yoksa millet salak mı gidip turkcelle turk telekoma 500-600 lira fazla ödeyip faturaya ek alsın.

Telefonu alacağın yere göre fibabanka, denizbank veya yapı krediden alışveriş kredisi uygunluğunu kontrol et.
Denizbank 3 taksit yapıyor en fazla.. Onda da aylık 1.400₺ geliyor. Millet nasıl alacak telefonu şaştım kaldım açıkçası.

Vatan için FibaBank var.

Hepsiburada'da da bu var.

1614508388112.png

Geri
Yukarı