Telefon alan kurumsal firmalar

Yumurtaci

Femtopat
Yer
Hüdavenigar mahallesi Bursa/Osmangazi
Apple'ın falan değişim sistemi var. Samsung tada var aynısı, hani yenisini alırken eskiyi ver indirim olsun mantığında çalışan ama ikisini de pek ÖNERMEM çünkü fiyatlar zaten diğer sitelere göre yüksek oluyor oralarda, benim tavsiyem sahibinden param güvende ile sat, seninde alanında kafası rahat etsin.

KS
KS
Pinkman

Pinkman

Kilopat
Makaleler
6
Hepsiburada EasyCep ile çalışıyor sanırım orası fiyat kırıyormuş ekşide okumuştum. Gerçekten satan biri varsa tecrübesini paylaşabilir mi acaba?

KS
KS
Pinkman

Pinkman

Kilopat
Makaleler
6
Apple'ın falan değişim sistemi var. Samsung tada var aynısı, hani yenisini alırken eskiyi ver indirim olsun mantığında çalışan ama ikisini de pek ÖNERMEM çünkü fiyatlar zaten diğer sitelere göre yüksek oluyor oralarda, benim tavsiyem sahibinden param güvende ile sat, seninde alanında kafası rahat etsin.
Ya millet ile muhatap olmak istemiyorum. Düzgün bir fiyat veren kurumsal yer arıyorum, telefonculara gitsem güzel fiyat alır mıyım?
Pahalıya satmak istiyorsanız kendiniz sahibinden Letgo gibi sitelerde satın bu şirketler ölü fiyatına alıp pahalıya satıyor.
Tamam teşekkürler

Yukarı