Telefon Alırken Taksit

NirvanA1

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Okula giden kurbanlık koyunlardan(LİSE)
Annemin telefonu bozulduğu için iPhone 6 almayı düşünüyorum ama taksit imkanı yok. Nasıl alabilirim operatör dışında ?

Ticari kredi kartı dışında taksitle alamıyorsun. Elden taksit kabul eden veya Vatan Bilgisayar gibi bankalar ile anlaşmalı kredi sağlayan mağazalara yönelmen lazım.

Evkur elden taksit yapıyordu en son şimdi yapıyor mu bilmiyorum ama fazla faiz ödüyorsun tercih senin tabi biraz araştırman gerek.

Annemin telefonu bozulduğu için iPhone 6 almayı düşünüyorum ama taksit imkanı yok. Nasıl alabilirim operatör dışında ?
@Asım Demir adlı arkadaşımızın da bahsettiği gibi kredi sağlayan bankalar ile alacaksın taksit olayında ben 5s aldığım zaman öyle yapmıştım ihtiyaç kredisi gibi bir şey veriyorlar sanırım sana. Bankaya borçlanıyorsun 12 ay mı 24 ay mı orası konuşuluyor, 12 aya sıfır faiz ile alabiliyorsun diye biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı