Telefon alırken TR garantili mi yoksa ihracat garantili mi?

Eren_16

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Xiaomi Redmi Note 11 Pro marka bir telefon bakıyorum. İhracat garantili ve Xiaomi Türkiye garantili arasında kaldım. Arasında yaklaşık 500-1000TL gibi bir fark var. Hangisini almak daha mantıklı olur? Veya bu fiyat civarında önerdiğiniz başka bir telefon var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
İthalat garantili demek istediniz sanırım. İthalat garantili ise kimin garantiyi sağladığına dikkat edin. Bugün telefonlara biraz bakarken normalden çok daha ucuza satılan bir telefon gördüm ancak garanti olarak kendilerini göstermişler. Allah'ın unuttuğu yerde, ara mahallede gizli saklı bir telefoncu dükkanıydı. Dükkanın görünüşü olsun, yorumları olsun hiç güven vermediği için yanaşmadım.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro marka bir telefon bakıyorum. İhracat garantili ve Xiaomi Türkiye garantili arasında kaldım. Arasında yaklaşık 500-1000TL gibi bir fark var. Hangisini almak daha mantıklı olur? Veya bu fiyat civarında önerdiğiniz başka bir telefon var mı?

Türkiye garantili almak daha mantıklı.

Peki kullanan varsa uzun kullanımda (yaklaşık 5-6 yıl götürse yeter) bir sıkıntı çıkartır mı? Video çeken birisi değilim ancak fotoğraf çok fazla çekerim ve genelde Instagram Discord WhatsApp harici bir şeyde kullanmam.

Geri
Yukarı