Telefon Bluetooth kulaklığı görmüyor

concerta

Kilopat
Makaleler
11
Arkadaşlar önceden görüyordu yani daha düne kadar görüyordu şimdi görünmüyor telefonu yeniden başlattım kulaklığı aç kapa yaptım başka telefondan da denedim ondan da gözükmedi.

Başka cihazınızda da gözükmüyorsa sorun telefon değil cihaz kaynaklı. Telefonunuzun ağ ayarlarını sıfırlarsanız kayıtlı bütün bluetooth cihazları da gider. Telefon ve kulaklık modelinizi söyler misiniz?

Başka cihazınızda da gözükmüyorsa sorun telefon değil cihaz kaynaklı. Telefonunuzun ağ ayarlarını sıfırlarsanız kayıtlı bütün bluetooth cihazları da gider. Telefon ve kulaklık modelinizi söyler misiniz?
GM8 kullanıyorum kulaklık olarak da Skullcandy Uproar.
Kulaklık hangi model reset düğmesi var mı?
Reset düğmesini aradım bulamadım Skullcandy Uproar.

Kulaklığı uzun süredir kullanıyordunuz değil mi? Hakimsiniz yani cihaz ararken çıkardığı sesi falan biliyorsunuz. Cihaz arama tuşuna basar mısınız? Belki ortadaki tuşa uzun süre basmanız gerekir belki iki defa falan.

Kulaklığı uzun süredir kullanıyordunuz değil mi? Hakimsiniz yani cihaz ararken çıkardığı sesi falan biliyorsunuz. Cihaz arama tuşuna basar mısınız? Belki ortadaki tuşa uzun süre basmanız gerekir belki iki defa falan.
Evet hakimim her zaman ki bağlama yöntemleri ile denedim olmadı.
İki bip sesi duyana kadar + ve - tuşlarına basarak resetleme yapılabiliyormuş sanırım dener misin?
Kulaklığı 1 yıldır kullanıyorum ilk kez duydum bu yöntemi şimdi deniyeceğim.

Evet hakimim her zaman ki bağlama yöntemleri ile denedim olmadı.
Cihaz aranıyor sesi geliyor mu? Yani yeni bir cihaza bağlarken "waiting for connection" veya başka bir şey söyleyebilir. Bir çeşit ses de olabilir bu. Yani arama moduna geçiyor mu kulaklık. Geçiyor ve cihazınızda gözükmüyorsa dediğimi deneyebilirsiniz. Fakat bütün kayıtlı WIFI ve Bluetooth cihazları da gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı