Telefon camında ufak çizik var

Bumin7

Decapat
Merhaba arkadaşlar. Arkalı önlü gorilla glass 5 cama sahip bir telefon kullanıyorum. Geçenlerde sert bir düşüş yaşadı telefon. Bugün fark ettim. Ekran sağ alt köşesinde 1 cm kadar çizik var. Tırnak ile hissedilebiliyor. Sizce bu çizik dallanır mı? İleri de değiştirmem gerekir mi? Sağlam bir camı var ama emin olamıyorum yine de lütfen içimi rahatlatın yeni aldım sayılır :(

Çok takılıyorsun böyle şeylere. Herhangi bir sorun olmaz. Ben telefonumu ilk aldığımda masaya sert şekilde koymaya korkuyordum şimdi canım sıkılınca oraya buraya fırlatıyorum. Ekranı paramparça oldu ama çalışıyor. Ölene kadar benimle kalacak telefonum.

Tırnak ile hissediyorsan çatlak oluyor, tekrar düşürmez isen büyümez fakat düzgün bir kırılmaz cam taktırmanı öneririm.

Çok takılıyorsun böyle şeylere. Herhangi bir sorun olmaz. Ben telefonumu ilk aldığımda masaya sert şekilde koymaya korkuyordum şimdi canım sıkılınca oraya buraya fırlatıyorum. Ekranı paramparça oldu ama çalışıyor. Ölene kadar benimle kalacak telefonum.
Ne güzel böyle devam. Kendinde söylüyorsun ilk aldığında kıyamadığını...
Ayrıca telefon eski ise değerini kaybediyor, bende Lumia 520'mi duvara fırlatıyordum. En son Lumia 520 telefonumu tornavida ile parçaladım. Sonradan pişman oldum çünkü ailem bana ancak bir buçuk yıl sonra telefon alabildi. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı