Telefon doğrulaması yapılamayan Twitter hesabına nasıl erişilir?

lastdarkwave

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 7100 3.9Ghz / RX580 8GB / 16 GB DDR4 RAM / 1TB+500GB HDD / MSI MAG A600DN 600W 80+ PSU
Meslek
Ögrenci
Merhaba arkadaşlar. Babamın Twitter hesabı vardı. Hesabın üzerine authenticator ve telefon doğrulaması vardı. Telefonu açılmadı bir ara sonra yani bozukluk çıkmış. Hattında kapattı. Şu an hesaba erişmeye çalışırken benden bu ikisinden birisini istiyor ve bu ikisi de elimde değil bu hesaba nasıl geri erişebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk olarak yapmanız gereken authenictor ı indirin ardından Twitter de ki hangi e-posta bağlıysa giriş yapın sonrada oradan kodu alarak Twitter'a giriş yapabilirsiniz :)

İlk olarak yapmanız gereken authenictor ı indirin ardından Twitter de ki hangi e-posta bağlıysa giriş yapın sonrada oradan kodu alarak Twitter'a giriş yapabilirsiniz :)

Sorun şu ki Twitter kaydolunan e-posta Hotmail iken authenticatordaki Gmail. Şu an o Gmail hesabını telefona bağladım ama uyg. Açınca hiçbir şey çıkmıyor.

Sorun şu ki Twitter kaydolunan e-posta Hotmail iken authenticatordaki Gmail. Şu an o Gmail hesabını telefona bağladım ama uyg. Açınca hiçbir şey çıkmıyor.

Nasıl yani kod yok mu?

Google hesabınızı yönetinden güvenlik e gelin sonra authenticator a tıklayın
Kimlik doğruluyacı uygulamayı değiştir deyin sonra oradakinleri yapın.

Dediğini yaptım şuan hesaptayım yardımın için teşekkürler. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı