Telefon ekranı kırıldı ama sensör çalışıyor

Eee düzgün kullanacaktın yapacak bir şey yok. Söyleyeceksin mecbur. Veya kullanabiliyorsan böyle kullanmayı deneyebilirsin. Görüntü var ise ve sadece ekran çatlaksa ekran parlaklığını en kısığa alıp çatlağı fark etmemelerini sağlayabilirsin geçici bir süre. Sonra para biriktirir yaptırırsın bir şekilde.

Eee düzgün kullanacaktın yapacak bir şey yok. Söyleyeceksin mecbur. Veya kullanabiliyorsan böyle kullanmayı deneyebilirsin. Görüntü var ise ve sadece ekran çatlaksa ekran parlaklığını en kısığa alıp çatlağı fark etmemelerini sağlayabilirsin geçici bir süre. Sonra para biriktirir yaptırırsın bir şekilde.

Ekran kap kara görüntü yok sadece ses geliyor yani fark etmeme ihtimalleri sıfır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mecbur doğruyu söyleyeceksin o zaman. Telefonum olsa zırh giydirirdim :D

Yan sanayi ekranların kalitelisi olmaz. Telefonun hem sağlamlığını hem görüntü kalitesini hem de varsa su-toz geçirmezlik özelliğini hiç edersin.

Tek sorun o değilki ekranla birlikte arkası yamuldu ve arkadaki koruyucu ortadan bölündü.

20211128_163044.jpg

Siz bir daha telefon kullanmayın, 3310 reyizi bile parçalarsınız (!)

Bir insan nasıl bir sinir ile vurarak telefonu bu hale getirebilir ki? Telefonum olsa zırh giydirirdim. 3310 falan alın en iyisi onu bir ihtimal kıramazsınız :D

Bir insan nasıl bir sinir ile vurarak telefonu bu hale getirebilir ki? Telefonum olsa zırh giydirirdim. 3310 falan alın en iyisi onu bir ihtimal kıramazsınız :D

Ve kötü tarafı şu ki 14 yaşım var ve kendi param yok nasıl yaptıracağım bilmiyorum babama dersem o bana 4 yıl almaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı