Telefon Eşlikçiniz uygulaması bilgisayara bağlanmıyor

Tunahanaltn

Hectopat
Öncelikle herkese iyi günler.

Ben Windows üzerinden telefonuma dokunmadan arama, gelen bilgirimleri görme vs. yapmak istiyorum. Microsoft telefon eşlikçiniz uygulamasını buldum ama bağlanmada sorun yaşıyorum. Telefonumda bağlı gözükmekte ama bilgisayar üzerinden bağlanmıyor, yardımcı olur musunuz? Benim istediklerime uygun başka bir uygulama varsa önerilerinizi de bekliyorum.
Şimdiden hepinize teşekkürler iyi forumlar...

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese iyi günler.

Ben Windows üzerinden telefonuma dokunmadan arama, gelen bilgirimleri görme vs. yapmak istiyorum. Microsoft telefon eşlikçiniz uygulamasını buldum ama bağlanmada sorun yaşıyorum. Telefonumda bağlı gözükmekte ama bilgisayar üzerinden bağlanmıyor, yardımcı olur musunuz? Benim istediklerime uygun başka bir uygulama varsa önerilerinizi de bekliyorum.
Şimdiden hepinize teşekkürler iyi forumlar...

Aynı sorunu uzun zamandır ben de yaşıyordum. Sonunda çözebildim, kullandığım telefon Samsung S21, daha önceki telefonum Samsung Note 9 idi ve bağlantı sorunu hiç yaşamamıştım. Sorunun bendeki çözümü şu şekilde oldu. Google Play Store'dan telefon eşlikçinin uygulamasını bulup tüm güncellemelerini kaldırdıktan sonra tekrar güncelleme yapmadan PC ile QR code ile eşleşme sağladı. Şu an sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Geri
Yukarı