Çözüldü Telefon formatlanınca ücretli uygulamalara ne olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Android

316219

Hectopat
Merhaba, hemen sorumu sorayım;

Google Play'dan birkaç ücretli uygulama almıştım (bazıları direkt ücretli, bazıları uygulama içinden üyelik satın alımı, örneğin 1 yıllık).

Telefona format atmam gerekiyor, format attığımda ücret ödediğim uygulamaları tekrar ücret ödemeden indirebilir miyim?

Ve örneğin, 1 yıllık üyelik aldığım uygulamanın üstünden 9 ay geçti 3 ayı kaldı, format atıp indirince yine kaldığı yerden mi devam eder?

Kısacası, format atınca ücretli uygulamalara ne oluyor? Teşekkürler.

Aynı hesapla oturum açarsanız tekrar yükleyebilirsiniz. Kaybolmaz.

Çözüm
Uygulamayı Play Store'den aldıgınız aynı hesapta girip tekrar indirebilirsiniz, satın alınmış gözükecektir. Uygulama içi satın alma ise eğer uygulamanın içinde hesap açtıysanız ki muhtemelen öyledir geri gelir muhtemelen ama emin olamayız.

Merhaba, hemen sorumu sorayım;

Google Play'dan birkaç ücretli uygulama almıştım (bazıları direkt ücretli, bazıları uygulama içinden üyelik satın alımı, örneğin 1 yıllık).

Telefona format atmam gerekiyor, format attığımda ücret ödediğim uygulamaları tekrar ücret ödemeden indirebilir miyim?

Ve örneğin, 1 yıllık üyelik aldığım uygulamanın üstünden 9 ay geçti 3 ayı kaldı, format atıp indirince yine kaldığı yerden mi devam eder?

Kısacası, format atınca ücretli uygulamalara ne oluyor? Teşekkürler.
Hangi hesaptan aldıysan ya da üye olduysan o hesabı tekrar kullanmaya başladığında orda kullanmaya devam edebilirsin. Hatta başka telefonda bile o hesabı açıp kullanabilirsin. Netflix hesabı gibi düşün şifresini arkadaşına ver o girsin o da yararlanabiliyor ya aynı mantık. O hesapta tanımlı oluyor.

Aynı hesapla oturum açarsanız tekrar yükleyebilirsiniz. Kaybolmaz.
Geç cevap veriyorum kusura bakmayın, çok teşekkürler.

Eğer Google hesabınızın şifresini biliyorsanız tekrardan ödeme yapmanız gerekmez. Hesabınızdan tekrar indirebilirsiniz.
Tamamdır çok sağ olun.

Uygulamayı Play Store'den aldıgınız aynı hesapta girip tekrar indirebilirsiniz, satın alınmış gözükecektir. Uygulama içi satın alma ise eğer uygulamanın içinde hesap açtıysanız ki muhtemelen öyledir geri gelir muhtemelen ama emin olamayız.
Evet, uygulama içinde satın alımda e-postam ile birlikte hesap açmıştım, teşekkür ederim.

Hangi hesaptan aldıysan ya da üye olduysan o hesabı tekrar kullanmaya başladığında orda kullanmaya devam edebilirsin. Hatta başka telefonda bile o hesabı açıp kullanabilirsin. Netflix hesabı gibi düşün şifresini arkadaşına ver o girsin o da yararlanabiliyor ya aynı mantık. O hesapta tanımlı oluyor.
Tamamdır, teşekkür ederim. Yardımcı olan herkese tekrar teşekkürler, iyi günler dilerim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı