Telefon için antivirüs önerisi

Hocam çünkü birisi bilgisayarıma ve telefonuma virüs attığını söylüyor ve kredi kartımı çalmasından korkuyorum bir şey varsa algılar yani değil mi? Hem telefonda hem bilgisayarda da iyi yani. Bir de sizce gerçekten bilgisayarıma veya telefonuma girmiş midir Kaspersky'de bir şey görünmüyor.

Siz ondan gelen bir dosyayı açmadıysanız, yalan söylüyordur seni korkutmak amaçlı ama sen gene de Kaspersky'ya tarat algılar hemen.
Hocam çünkü birisi bilgisayarıma ve telefonuma virüs attığını söylüyor ve kredi kartımı çalmasından korkuyorum bir şey varsa algılar yani değil mi? Hem telefonda hem bilgisayarda da iyi yani. Bir de sizce gerçekten bilgisayarıma veya telefonuma girmiş midir Kaspersky'de bir şey görünmüyor.

Hesaplarının şifresini değiştir 2 adımlı kimlik doğrulamayı aç bir şey olmaz bu durumlarda panik yapmamak gerek.

Hem bilgisayarda hem de mobilde çok iyi olan Kaspersky'ı öneririm.

Kendi kaspersky güvenli ödeme yazılımı var, programla yükleniyor. Onunla güvenli ödeme yaparsan, FBI olsa yine bilgilerine ulaşamaz.

Siz ondan gelen bir dosyayı açmadıysanız, yalan söylüyordur seni korkutmak amaçlı ama sen gene de Kaspersky'ya tarat algılar hemen.

Hesaplarının şifresini değiştir 2 adımlı kimlik doğrulamayı aç bir şey olmaz bu durumlarda panik yapmamak gerek.

Hocam tam tarama yapınca 10 sn tarıyor ve telefon güvende diyor o zaman telefonda birisi yok mudur ondan gelen txt dosyasını indirdim bir de Discord üzerinden attığı bir MP4 dosyasını indirdim ama 10 sn tarama yapıcca bir şey çıkmıyor telefonda biri var mıdır?yada bir bilgimi çalarlar mı?

Hocam tam tarama yapınca 10 sn tarıyor ve telefon güvende diyor o zaman telefonda birisi yok mudur ondan gelen txt dosyasını indirdim bir de Discord üzerinden attığı bir MP4 dosyasını indirdim ama 10 sn tarama yapıcca bir şey çıkmıyor telefonda biri var mıdır? ya da bir bilgimi çalarlar mı?

Olabilir artık her dosyanın içine virus koyuluyor format at en güvenili yöntem.

Olabilir artık her dosyanın içine virus koyuluyor format at en güvenili yöntem.

Hocam telefonu kendi ayarlarından sıfırla dedim bilgisayarı da kendi ayarlarından sıfırla dedim ama bilgisayarı sıfırladığımda yeni Windows indirmedim yani hala aynı Windows var bunları yaptım şu anda telefonda biri var mıdır?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı