Telefon İçin Kulaklık Önerisi

JBL'nin bası yüksek mi?

Bu aslında biraz da daha önce kullandığın kulaklıklar ve ne tarz müzik dinlediğinle alakalı. Bu zamana kadar çok farklı markanın kulaklıklarını kullandım. Aralarında favorim diyebilirim. Bas kalitesi seni tatmin edecektir fakat ses çıkışı aldığın üründe burada devreye giriyor.

Bu aslında biraz da daha önce kullandığın kulaklıklar ve ne tarz müzik dinlediğinle alakalı. Bu zamana kadar çok farklı markanın kulaklıklarını kullandım. Aralarında favorim diyebilirim. Bas kalitesi seni tatmin edecektir fakat ses çıkışı aldığın üründe burada devreye giriyor.

Bende dediğiniz kulaklıktan almaya karar verdim , yalnız benim çöyle bir sıkıntım var ; ben müzik dinlerken otobüste falan başkasının müziğimi duymasını istemiyorum bunda dışarıya verdiği ses ne kadar ?

Xiaomi Piston Basic kulaklık modelini aldım ve kulaklığın sesi iyi ama bası yok denecek kadar az. Sesi dışarıdan duyulabiliyor. Ama kulaklığı beğendim. Sadece bası biraz yüksek olsaymış daha iyi olurdu.
Kulaklık.jpg Kulaklık2.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı