Telefon için oyun önerisi

Ahmet5278

Femtopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar yaklaşık 2 gün falan PC'ye oturamayacagim çünkü odam yenileniyor ve bu süre zarfında sadece telefondan bir şeyler yapabilirim. Acaba bana vakit geçirmelik oyun film anime falan önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
ekran kartım yandı , okey 101 scrabble gibi oyunlara yöneldim :D birde telefonda psp emülatörü için oyunlara bakıyordum. metal slug, rocky balboa worms falan telefondan oynamak ilgimi çekti. ben de daha karar veremedim. hala dizi filmle de aram yok. pencereden kar yağışını seyretmek de bi etkinlik mi? napsam :D bulmaca çözmeyi seviyorum ama niye normal insanlar gibi şu telefonda oyunlara yönelemiyorum :) (sudoku yüklendi)

Ekran kartım yandı, okey 101 scrabble gibi oyunlara yöneldim :D bir de telefonda PSP emülatörü için oyunlara bakıyordum. Metal slug, rocky balboa worms falan telefondan oynamak ilgimi çekti. Ben de daha karar veremedim. Hala dizi filmle de aram yok. Pencereden kar yağışını seyretmek de bir etkinlik mi? Ne yapsam :D bulmaca çözmeyi seviyorum ama niye normal insanlar gibi şu telefonda oyunlara yönelemiyorum :) (sudoku yüklendi)

Aynen burada çok yağıyor izlemesi huzur verici cidden.

İzlemediyseniz tensei shitara slime dattaken izleyin derim. İki günlüğüne keser sizi.

İzleyeceğim mutlaka teşekkürler.

Deneyeceğim hocam teşekkürler.

Ninja arashi 1-2

Deneyeceğim teşekkürler.

Lost Light, Modern Combat Versus, WOT Blitz.

Modern combat versus gerçekten güzeldi birdaha oynarım mutlaka teşekkürler.

FIFA Mobile, Breaking Bad, kakegurui, death Note, saiki k.

Deathnote bitirdim ama diğerlerini izlemedim hocam teşekkürler öneriniz için.

Önerileri demek istediniz galiba. İdle miner, FIFA Mobile, New star soccer gibi oyunlar oynayabilirsiniz.

Nss oynuyorum FIFA da var ıdle miner deneyeceğim hocam teşekkürler.

Teşekkürler öneriniz için.

Geri
Yukarı