Telefon için oyun önerisi

maverick84898

Picopat
Merhaba arkadaşlar. Gün içerisin yoğun ders çalışıyorum ve tabii ki her 1.5 saate bir ara veriyorum yaklaşık olarak 30 dakika kadar. O 30 dakikada da telefonda vakit geçiriyorum. Genellikle bu süre zarfında oyun oynuyorum. Ama oynadığım oyunlar bana artık sıkıcı geliyor. Sizce ne tür oyunlar oynamalıyım?(Telefonumun RAM'i 3 GB ve sakın PUBG yazmayın nefret ederim😁) (ve yanıtlarda oyunun ismini belirtin lütfen)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dream leuge soccer. Bence en iyisi.
Kardeş ben dream league soccer 2020 oynuyordum zaten ama bilmediğim bir nedenden dolayı oyun bir ay sonra beni banladı ve birdaha giriş yapamadım
Pes Club Manager veya Top Eleven olabilir. (Menajerlik oyunu)
Pes Club manager denemedim çünki grafik talepleri yüzünden telefon yanıyor resmen. Top Eleven da oynadım ilk sezon süper geçerken 2 ci sezon oyuncularının gücü 10 düştü(Mesela 83% lük oyuncum vardı 72%ye düştü. 60%lık oyuncular da 50% ye düştü o yüzden oynamayı buraktım. Hem Şampiyonlar ligine katılmıştım.O kadar güçlü rakiplerle 60%lık oyuncuyla nasıl oynayayım.Büyük ihtimalle simulasyon onu galip sayıyor...)

RPG oyunlari:
1-Director: Xenite bilim kurgu interaktif hikaye.
2-şeytanın şafağı-zarya-1 istasyonu.
3-Somewhere-the vault papers.

Hepsinin isimleri tam olarak bunlar. Ilk 2'sini ölmeden önce kesinlikle oynanmasi gereken oyunlar listesine koyun. İlk ikisinde karakterleri yonetiyorsunuz ve yaptiginiz secimler hikayeyi etkiliyor. Sesi tam olarak acip oynayin cunku muzikler sizi daha da oyunun icine sokuyor. BAKIN İLK 2 OYUNU HERKES OYNASIN ARKADAŞLAR.
3. oyun can sıkıntısiyla oynanacak oyun illa indirmenize gerek yok keyfiniz bilir.

Werewolf Online diye bir oyun var. Town of saleme bayağı benziyor. Roller tam olarak ayni olmasa da mantık ayni. Onu da oynayin super bir oyun. Ayriyeten kitle biraz çocuk ve afedersiniz ama salaklarla dolu oldugu icin oyunu biraz da kolayca kazanabiliyorsunuz.

Criticial-ops de en iyi mobil FPS oyunu .NET. Fazla aciklamama gerek yok. Oyun aciklamasindaki fotolar gervek diger mobil FPS oyunlari gibi sahte degil :D.

Kart oyunu olarak; uno ve business tour var. Unonun bir suru oyunu var yapimcisi mattel163 limited benim kastettigim. Bence mobildeki en kaliteli uno. Business tour yeirne paramanya da oynabilirsiniz ama bence business tour daha iyi.

Bruied town diye bir oyub da var aciklamaktan yoruldum lutfen sorgulamadan oynayin o da cok kaliteli bir oyun.

Farming Simulator 2014(yapimcisi giants software) RISK: Global domination, Clash of Clans.

Indirmezseniz gercekten kuserim. Sizin icin yarim saattir Play Store'dan bakip yazdim.

RPG oyunlari:

Hepsinin isimleri tam olarak bunlar. Ilk 2'sini ölmeden önce kesinlikle oynanmasi gereken oyunlar listesine koyun. İlk ikisinde karakterleri yonetiyorsunuz ve yaptiginiz secimler hikayeyi etkiliyor. Sesi tam olarak acip oynayin cunku muzikler sizi daha da oyunun icine sokuyor. BAKIN İLK 2 OYUNU HERKES OYNASIN ARKADAŞLAR.
3. oyun can sıkıntısiyla oynanacak oyun illa indirmenize gerek yok keyfiniz bilir.

Werewolf Online diye bir oyun var. Town of saleme bayağı benziyor. Roller tam olarak ayni olmasa da mantık ayni. Onu da oynayin super bir oyun. Ayriyeten kitle biraz çocuk ve afedersiniz ama salaklarla dolu oldugu icin oyunu biraz da kolayca kazanabiliyorsunuz.

Criticial-ops de en iyi mobil FPS oyunu .NET. Fazla aciklamama gerek yok. Oyun aciklamasindaki fotolar gervek diger mobil FPS oyunlari gibi sahte degil :D.

Kart oyunu olarak; uno ve business tour var. Unonun bir suru oyunu var yapimcisi mattel163 limited benim kastettigim. Bence mobildeki en kaliteli uno. Business tour yeirne paramanya da oynabilirsiniz ama bence business tour daha iyi.

Bruied town diye bir oyub da var aciklamaktan yoruldum lutfen sorgulamadan oynayin o da cok kaliteli bir oyun.

Farming Simulator 2014(yapimcisi giants software) RISK: Global domination, Clash of Clans.

Indirmezseniz gercekten kuserim. Sizin icin yarim saattir Play Store'dan bakip yazdim.
Kardeş galiba oyun sapığı olmuşsun ama süper anlattın oyunları, resmen oyunlara reklamı sen yapmalıymışsın. Bilgilendirme için teşekkürler😃
RPG oyunlari:

Ve konuyu bu kadar önemsediğin için çok teşekkür ederim hiçbir yorum bu kadar açıklayıcı olamazdı... 😜

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı