Telefon kablo ile PC'de direksiyon seti olur mu?

MazlumCan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi. Evde direksiyon seti var. Ama dönmüyor. (Vivitar vd-6). Ben telefonun jiroskobunu kablo ile PC'de kullanabilir miyim? Touch Racer uygulamasında sadece Wi-Fi ve BT var. Pc'de Wifi de Bluetooth da yok (kablolu bağlanıyor).

Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi. Evde direksiyon seti var. Ama dönmüyor. (Vivitar vd-6). Ben telefonun jiroskobunu kablo ile PC'de kullanabilir miyim? Touch Racer uygulamasında sadece Wi-Fi ve BT var. Pc'de Wifi de Bluetooth da yok (kablolu bağlanıyor).
Modeminizin wifisi vardır herhalde.

Telefonu modeminizin wifisine baplayabilirsiniz. En kötü ihtimalle telefonuzu kabloyla bağlayıp usb den internet yayını yapabilirsiniz.
Telefon bağlanıyor da... PC'de wifi yok.
Telefonu modeminizin wifisine baplayabilirsiniz. En kötü ihtimalle telefonuzu kabloyla bağlayıp usb den internet yayını yapabilirsiniz.
Yok, ben Windows oyunları oynayacağım.

Telefon bağlanıyor da... PC'de wifi yok.

Yok, ben Windows oyunları oynayacağım.
Tamam işte telefonunuzu kablosuz bilgisayarı kablolı bir şekilde aynı ağa bağlamışsınız. Şimdi direksiyon uygulamanızı kullanabilirsiniz. Bu tür uygulamaların bir de bilgisayar tarafına kurulan programı vardır onu da kurmalısınız.

Geri
Yukarı