Telefon kablosu hırsızlığı ve Telekom

armes2323

Decapat
Daha fazla  
26 Kasım'da mahallemizde bulunan Türk telekoma ait telefon kabloları çalındı. O tarihten beri aramadığımız gitmediğimiz yer kalmadı. Sürekli oyalayıp kablo yok diyorlar. Kablo için 5 6 ay bekleyin diyorlar. Yer altından çekeceğiz diyorlar. Sorum şu biz mahalle olarak bu kablodan temin etsek gelip takarlar mı? Şu an muhatap bulamadığım için buradan soruyorum.

Cimere yazdınızmı hocam ?
26 Kasım'da mahallemizde bulunan Türk telekoma ait telefon kabloları çalındı. O tarihten beri aramadığımız gitmediğimiz yer kalmadı. Sürekli oyalayıp kablo yok diyorlar. Kablo için 5 6 ay bekleyin diyorlar. Yer altından çekeceğiz diyorlar. Sorum şu biz mahalle olarak bu kablodan temin etsek gelip takarlar mı? Şu an muhatap bulamadığım için buradan soruyorum.

Bu hırsızlıklar maalesef çok fazla gerçekleşiyor. Siz müşteri hizmetleri ile konuştuğunuzda kayıt oluşturdunuz mu? Kayıttan gelen sonuç mu, müşteri hizmetlerinin söylediği bir şey mi?

İmza toplarsanız ve imza fazla olursa telekom mahalleden kar edebilecekse ve çok müşteri sağlayacaksa imza toplamak işe yarayacaktır.

Hayvan barınaklarını arayın ve başı boş gezen hayvanların kablolarınızı kemirdiğini şikayet edin. Gereken işlemleri halledeceklerdir.

Tamamen yalan! Bizim mahallede de gitti internet aynı şeyi söylediler, 5gün sonra geldi internet.
Kablo çalınması aşırı zor bir şey hocam dozerle gelip sökmeleri lazım, ankastredeki kabloları sökseler zaten para etmez, hadi söktü diyelim o kabloların tamiri 2 gün sürmez.

@armes2323 Twitter üzerinden Yusuf Kıraç'a mesaj atmayı dener misin? Daha önce kendisinin twitterin'da kablosu çalınan bir müşteriye yardımcı olduğunu görmüştüm.
Siz söyledikten sonra özelden yazdım inşallah döner.
Tamamen yalan! Bizim mahallede de gitti internet aynı şeyi söylediler, 5gün sonra geldi internet.
Kablo çalınması aşırı zor bir şey hocam dozerle gelip sökmeleri lazım, ankastredeki kabloları sökseler zaten para etmez, hadi söktü diyelim o kabloların tamiri 2 gün sürmez.
yok hocam daha öncede biz yaşadık hatta 3 gün üst üste hırsız geldi hırsızı kovaladık . şuan bulunduğum ilde 7 8 yerde aynı sorun var.
Hayvan barınaklarını arayın ve başı boş gezen hayvanların kablolarınızı kemirdiğini şikayet edin. Gereken işlemleri halledeceklerdir.
:) yok hocam o olmaz
Cimere yazdınızmı hocam ?
hocam cimere yazdım. cimer cevap verdi btk nın şikayet sayfası var oraya yazın dedi. oraya yazdım. Sonra 444 aradı beni ilgileneceğiz dedi o kadar.
Bu hırsızlıklar maalesef çok fazla gerçekleşiyor. Siz müşteri hizmetleri ile konuştuğunuzda kayıt oluşturdunuz mu? Kayıttan gelen sonuç mu, müşteri hizmetlerinin söylediği bir şey mi?
müşteri hizmetlerine bölgede bulunan ekip not düşmüş ve demiş ki belediye çalışması felan var. ilgileniyoruz çözümleyeceğiz Bende telekom il müdürlüğüne gittim yetkililerle görüştüm ve onlarda kablo yok bazı yerlere artık internet vermeyeceğiz , yer altından çekeceğiz dedi. bunun da ağustosu bulacağını söyledi.
Kablo temin edebilecegimiz bir yer yok mu ?

Son düzenleme:
Sizin temin etmenizle olacak bir şey değil hocam. Maalesef beklemeniz lazım diğer ISS'lerde bir baglantı var mı?

Sizin temin etmenizle olacak bir şey değil hocam. Maalesef beklemeniz lazım diğer ISS'lerde bir baglantı var mı?
Sadece telekom gelip yapiyor. Baska kimse ilgilenmiyor. Supeebox alalim dedik 24 ay taahhutu var. Telekom kablolari ancak temmuz agustos gibi yaoacagini soyluyor. Yer altindan getireceklermis

Yeni konular

Geri
Yukarı