Telefon kaydı için yurt dışına çıkılması gerekir mi?

byjuck

Kilopat
Sıfır telefon bana yurt dışından tanıdık tarafından gelecek fakat sadece faturası benim adıma gelecek (öyle yazdıracağım olursa). Ben gir çık yapmayacağım TR'de e-Devlet üzerinden kayıt yapmak istesem başka ülkeye gir çık yapmamı isteyecek mi Türkiye?

Kendi pasaportuna kayıt ettirdiğin cihazları sadece sen kullanırsın, sim ile birlikte satmadığın sürece. 3 yıl geçtikten sonra ise herkes kullanabilir.

Hayır, e-devletten kendi pasaportunuza kayıt edebilirsiniz çıkışa gerek olmuyor.
Bu videoda e-devlete girip yapıyor hatta giriş çıkışta verilen pul numarasını giriyor sisteme. Kafa karıştı yine.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda e-devlete girip yapıyor hatta giriş çıkışta verilen pul numarasını giriyor sisteme. Kafa karıştı yine.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
siz videoyu boşverin e-devletten pasaportunuza kayıt yapıyorsunuz. İlk olarak harcı ödüyorsunuz sonra e-devlete girip formu dolduruyorsunuz pasaporta bakarak, çok kolay bir işlem.

siz videoyu boşverin e-devletten pasaportunuza kayıt yapıyorsunuz. İlk olarak harcı ödüyorsunuz sonra e-devlete girip formu dolduruyorsunuz pasaporta bakarak, çok kolay bir işlem.
Bu yerden mi ?

Dosya Ekleri

• xx.jpg
    xx.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 53

Yeni konular

Geri
Yukarı