Telefon kendini resetliyor

berkanrekt

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, telefonumun çerçevesi, ekranı değişti. Yarın da arka kapağını değiştirmeye vereceğim. Şu an arka kapak yapıştırılı değil. Lastik ile tutturulu şekilde aldım. Telefon açılmadı ilkten sürekli kendini resetledi. Sonrasında sarja takınca açıldı, Technopat'a gireyim dedim. Tekrar kapandı ve açmaya çalıştığımda, MIUI yazısına kadar gelip. Resetlenmeye başlıyor.

Evet, tanıdık bir yere verdik. Sıkıntı çıkmaz, ezeriz kafasını :D
Anlaşılan o sizin telefonu ezmiş sayın hocam. Geçmiş olsun. 🎭
Durumun kapağın takılı olup olmaması ile alakası yok gibi gözüküyor. Batarya soketlidir batarya yapışkandan kurtulsa bile soketi kolay kolay çıkmaz tırnaklıdır. :)
Yani batarya gevşemesi vb. Durum olma ihtimali %5 o da hata payı. :)

Arkadaşlar, telefonu açmayı denedim. Sarjı sabah 90 iken şimdi 0, sarja taktım hızlı hızlı yükseliyor. Batarya ölmüş mü ?
Anlaşılan o sizin telefonu ezmiş sayın hocam. Geçmiş olsun. 🎭
Durumun kapağın takılı olup olmaması ile alakası yok gibi gözüküyor. Batarya soketlidir batarya yapışkandan kurtulsa bile soketi kolay kolay çıkmaz tırnaklıdır. :)
Yani batarya gevşemesi vb. Durum olma ihtimali %5 o da hata payı. :)
Sorun ne olmuş olabilir ?

Arkadaşlar, telefonu açmayı denedim. Sarjı sabah 90 iken şimdi 0, sarja taktım hızlı hızlı yükseliyor. Batarya ölmüş mü?

Sorun ne olmuş olabilir?

Hiç kimsenin günahını almak istemem ama ekran değişimi sonrasında olduysa yaptırdığınız yere gidin durumu anlatın. Bataryanın ölmesi belki de ekran değişimine denk geldi ya da bir hasar oluştu bir durum meydana geldi o yüzden oldu bilemiyorum.
Bu tip ciddi işler için mutlaka firmanın kendi teknik servisini tercih etmenizi öneriyorum.
İstediğiniz kadar tanıdık olsun. :)

Hiç kimsenin günahını almak istemem ama ekran değişimi sonrasında olduysa yaptırdığınız yere gidin durumu anlatın. Bataryanın ölmesi belki de ekran değişimine denk geldi ya da bir hasar oluştu bir durum meydana geldi o yüzden oldu bilemiyorum.
Bu tip ciddi işler için mutlaka firmanın kendi teknik servisini tercih etmenizi öneriyorum.
İstediğiniz kadar tanıdık olsun. :)
Ürün garantisizdi dostum, perşembe günü arka kapak takılıcak. Söyleyeceğim onlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı