Telefon konuşmalarını kaydedici

Ücretsiz bir uygulamaya izin vereceksiniz, aramalarınızı kaydedebilecek bu uygulama. Sadece size değil, reklam şirketlerine vs. de sunacak. Sonra kedi maması konuştuktan sonra reklamlarda kedi maması görürseniz şaşırmayın.

Tahmin ediyorum, İphone müşteri kaybederse bu önemli özelliğin eksikliği yüzünden kaybedecek. Apple müşteri hizmetlerine defalarca telefon açıp bu özelliğin eklenmesini talep ettim. Olmadı.
Aklıma tek çözüm geldi, görüşmeleri hoparlörden yapıp, başka bir telefonun ses kaydedicisiyle, ses kaydı yapmak.

Tahmin ediyorum, İphone müşteri kaybederse bu önemli özelliğin eksikliği yüzünden kaybedecek. Apple müşteri hizmetlerine defalarca telefon açıp bu özelliğin eklenmesini talep ettim. Olmadı.
Aklıma tek çözüm geldi, görüşmeleri hoparlörden yapıp, başka bir telefonun ses kaydedicisiyle, ses kaydı yapmak.
Se 2020 cihazımı bu nedenle satacağım

Se 2020 cihazımı bu nedenle satacağım
Ben sizin yerinizde olsam satmazdım. 2016 (mart ayı) SE kullanıyorum. Sıfır sorun. Tekrar ediyorum, sıfır sorun.
Yazılım ve donanımdan ibaret bir cihaz bir kere resetlenmez mi? Bir kere kendiliğinden kapanmaz mı? Bir kere donmaz mı, takılmaz mı? 5 senedir kullanmama rağmen hızı biraz olsun yavaşlamaz mı?

Kimbilir 2020 modeli ne kadar güzel bir cihazdır.

Geri
Yukarı