Telefon Kulaklığının Mikrofonu PC'de Kullanılabilir mi?

Scoti

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda mikrofon yok ve idarelik 30-40 TL'lik bir telefon kulaklığı siparişi verdim. Ben bu kulaklığı PC'ye taktığım zaman hem mikrofonunu hem de kulaklığını aktif bir şekilde kullanabiliyor muyum? Bilgisayar kasasında pembe jak mikrofon, yeşil jak hoparlör ama kulaklık normal telefon kulaklığı, tek girişi var. Kafam çok karışık.

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda mikrofon yok ve idarelik 30-40 TL'lik bir telefon kulaklığı siparişi verdim. Ben bu kulaklığı PC'ye taktığım zaman hem mikrofonunu hem de kulaklığını aktif bir şekilde kullanabiliyor muyum? Bilgisayar kasasında pembe jak mikrofon, yeşil jak hoparlör ama kulaklık normal telefon kulaklığı, tek girişi var. Kafam çok karışık.

Bildiğim kadarıyla kullanılmıyor. Eğer yanlış biliyorsam arkadaşlar düzeltir.

Bunu alıp kullanabilirsiniz diye biliyorum.
evet demek istediğim dönüştürücü tam olarak bu ? kesin bilgi var mı bunu alırsam kullanabilir miyim ?

Bazı bilgisayarlarda 2 jak olsa da tek jaklı kulaklıklar mikrofonu ile çalışıyor. Tam olarak nasıl çalışıyor bilmiyorum fakat telefon kulaklığını bilgisayarın kulaklık girişine takıp mikrofonu ile birlikte çalıştığına şahit oldum. Tavsiyem önce bunu denemeniz. Eğer çalışmazsa arkadaşın bıraktığı linkteki ürün işinizi görecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı