Telefon Mi Band 6'yı bulamıyor

exiY

Femtopat
Daha fazla  
Mi Band 6 bilekliğimi yeni aldığım telefona geçirirken telefon saati bulamıyor. Saatte eşleşme ekranında kaldı ve hala saati bulamıyor.

Mi Band 6 bilekliğimi yeni aldığım telefona geçirirken telefon saati bulamıyor. Saatte eşleşme ekranında kaldı ve hala saati bulamıyor.

Zepp Life uygulamasını yüklediniz mi? Telefonda Bluetooth'u açın ve tekrar deneyin. Sorun devam ederse eşleştirme ekranından QR kod seçeneğini seçin ve saat üzerindeki kodu okutun.

Zepp Life uygulaması ile yapıyorum zaten QR kod okutma yok kod yok bu yüzden onu seçemem. Bluetooth otomatik açılıyor zaten açık.

Bir kere bağlamıştım ilk aldığımda şimdi tekrar yeni telefonuma bağlamaya çalışıyorum.

Zepp Life uygulaması ile yapıyorum zaten QR kod okutma yok kod yok bu yüzden onu seçemem. Bluetooth otomatik açılıyor zaten açık.

Bir kere bağlamıştım ilk aldığımda şimdi tekrar yeni telefonuma bağlamaya çalışıyorum.
Öncelikle uygulama üzerinden önceki bağlantının bağlantısını kesin. Sonra yeni telefona bağlarken yine aynı şekilde uygulama üzerinden Bileklik seçeneğini seçin ve telefonu saate yakınlaştırın. Bluetooth açık olduğu halde bağlanmıyorsa garanti olması açısından konum servisinizi de açabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı