Telefon MMORPG oyundan atma sorunu

Çağlar Tezcan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.

Telefonum MMORPG oyunları sürekli kapatıyor oyunu oynamaya başladıktan 15-20 dakika sonra oyun kendi kendine kapanıyor ve bu sorun sadece MMORPG tarzı oyunlarda karşıma çıkıyor. Bütün uygulamalarım ve cihazım güncel durumda sorun nerede olabilir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durumla nokia telefonumda karşılaşmıştım.Olabilecek sebepler belli başlı şeyler:

- Telefonun aşırı ısınması
- Cihazın özelliklerinin yetersiz kalması
- Cihazın bileşenlerinin yetersiz kalması
- Oyunun güncelleme paketinde yapılan kodlama hataları
- Cihazınıza destek verilmemesi
- Oyunun istikrarsız pacth'lerinin kullanıcıları karşılayamaması

Eğer yaşadığınız problem bunlardan herhangi biri değilse,yaşadığınız daha karmaşık bir problem olabilir.Ben telefonumda yaşanan bu sıkıntıdan sonra telefoncu telefoncu gezdim ve bana yukarıdaki sebepleri saydılar..

Bugün oyuna giriyorum atmıyor nedense çok ilginç belkide arkaplanda çalışan programlar etkiliyordu.

Tahminimce sizin sisteminizde bir sıkıntı bulunmuyor.Sıkıntı oyundan kaynaklı.Oyun serverlarındaki aşırı doluluk diğer oyuncuların oyuna girmesini engelliyor olabilir.

Bu problemi çözmek için oyunu indirdiğiniz app marketine/sitesine probleminizi yorum olarak yazabilirsiniz.Veya oyun içinden support(destek) kısmından hata geri bildiriminde bulunabilirsiniz..

Üşenmeyipte oyunun sitesine gidicem derseniz oradada bir çözüm yolu bulmanız olası :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı