Telefon modeliniz nedir?

• Konuyu başlatan bec0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 128
  • Görüntüleme 7B
Ben de almayı düşünüyorum da telefondan memnun musunuz, yazılımsal hataları var mı, kamerası bataryası vs. nasıl?
Üzgünüm geç kalmış olabilirim ama kısaca kamera (pek kullanmasam da)4k video ve 1080p fotoğraf çekebiliyor batarya ömrü iyi 5 saat 6 saat yoğun kullanım hafif kullanımda 9 a çıkabilir yazılımsal olarak güncellenmekte ve pek hatası yok özellikle oyun alanında maksimum performansı seçersen(pil 1 saat kadar hızlı biter biraz ısınır)bayağı akıcı birkaç kendi uygulaması var performans modunda olmasanda gayet akıcı tam 60 FPS değil ama geçişler belli olmuyor zaten zorlayacak birşey yapmazsan 59Fps (nadiren 58) altına düşmez ekran bence yeterli ve 4k ya kadar bir görüntü sağlıyor ki film izlersen işine yarar ses kısmında bir üst bir alt kamera yeterli bir mikrofon type-c şarj (18 w) ekstra olarak şık bir kulaklık ve silikon bir kılıfı var (bence kılıfı kendin al) renk olarak siyah en iyisi 64 GB veya 128 GB seçenekleri iki sim kart bir sd kart girişi 256 GB a kadar ve idare eder bi parmak izi okuyucu yüz tanıma ise bir tık kötü fotoğrafını çekip açabiliyorlar (başıma geldi) hoşuma giden özelliklerinden ikisi ise sol ortadaki hızlı menü ve sekmeler butonu ile iki uygulama bir açabilme oldu flaşı bayağı güzel bence fiyat olarak ben 2800 TL ye 300tllik indirimle aldım internette bu fiyata alabilirsin değer mi değer tabi ben bunu almadığını farzederek yazıyorum borcumu ödemek için şimdilik bu kadar
Üzgünüm geç kalmış olabilirim ama kısaca kamera (pek kullanmasam da)4k video ve 1080p fotoğraf çekebiliyor batarya ömrü iyi 5 saat 6 saat yoğun kullanım hafif kullanımda 9 a çıkabilir yazılımsal olarak güncellenmekte ve pek hatası yok özellikle oyun alanında maksimum performansı seçersen(pil 1 saat kadar hızlı biter biraz ısınır)bayağı akıcı birkaç kendi uygulaması var performans modunda olmasanda gayet akıcı tam 60 FPS değil ama geçişler belli olmuyor zaten zorlayacak birşey yapmazsan 59Fps (nadiren 58) altına düşmez ekran bence yeterli ve 4k ya kadar bir görüntü sağlıyor ki film izlersen işine yarar ses kısmında bir üst bir alt kamera yeterli bir mikrofon hızlı şarj (18 w) ekstra olarak şık bir kulaklık ve silikon bir kılıfı var (bence kılıfı kendin al) renk olarak siyah en iyisi 64 GB veya 128 GB seçenekleri iki sim kart bir sd kart girişi 256 GB flaş yeterince güçlü ekrandaki ve kameradaki renkler canlı ve oto hdr da iyi şarj hızlı doluyor 1 saatte kapalı halde %40 falan doluyor ama o 3 saat falan gidiyor sesleri ve mikrofon bence çok iyi 4.5 g destekliyor harika bir yanı ise ay içinde harcadığın GBlar yukarı panelde yazıyor ay bitince gidiyor ama ayın 1. gününde 0 GB oluyor ekstra olarak internet paylaşırsan bildirimlerde ne kadar internet yollanıdığı yazıyor çekim gücü(Bluetooth,wifi,hat)güçlü parlaklık gayet yeterli ve son olarak dizaynı harika 4 kamera ve flaş E harfine benziyor ön kamera bazen sıkıntı oluyor ama ters yöne çevirerek düzeltebilirsin fiyat olarak 2800 TL sını hak ediyor hala karar vermediysen bence al ben kesinlikle öneririm (1 yıllık kullanıcısıyım)

Son düzenleme:
Üzgünüm geç kalmış olabilirim ama kısaca kamera (pek kullanmasam da)4K video ve 1080p fotoğraf çekebiliyor batarya ömrü iyi 5 saat 6 saat yoğun kullanım hafif kullanımda 9'a çıkabilir yazılımsal olarak güncellenmekte ve pek hatası yok özellikle oyun alanında maksimum performansı seçersen(pil 1 saat kadar hızlı biter biraz ısınır)bayağı akıcı birkaç kendi uygulaması var performans modunda olmasanda gayet akıcı tam 60 FPS değil ama geçişler belli olmuyor zaten zorlayacak bir şey yapmazsan 59FPS (nadiren 58) altına düşmez ekran bence yeterli ve 4K ya kadar bir görüntü sağlıyor ki film izlersen işine yarar ses kısmında bir üst bir alt kamera yeterli bir mikrofon Type-C şarj (18 W) ekstra olarak şık bir kulaklık ve silikon bir kılıfı var (bence kılıfı kendin al) renk olarak siyah en iyisi 64 GB veya 128 GB seçenekleri iki SIM kart bir SD kart girişi 256 GB'a kadar ve idare eder bir parmak izi okuyucu yüz tanıma ise bir tık kötü fotoğrafını çekip açabiliyorlar (başıma geldi) hoşuma giden özelliklerinden ikisi ise sol ortadaki hızlı menü ve sekmeler butonu ile iki uygulama bir açabilme oldu flaşı bayağı güzel bence fiyat olarak ben 2800 TL'ye 300TL'lik indirimle aldım internette bu fiyata alabilirsin değer mi değer tabii ben bunu almadığını farzederek yazıyorum borcumu ödemek için şimdilik bu kadar.
Üzgünüm geç kalmış olabilirim ama kısaca kamera (pek kullanmasam da)4K video ve 1080p fotoğraf çekebiliyor batarya ömrü iyi 5 saat 6 saat yoğun kullanım hafif kullanımda 9'a çıkabilir yazılımsal olarak güncellenmekte ve pek hatası yok özellikle oyun alanında maksimum performansı seçersen(pil 1 saat kadar hızlı biter biraz ısınır)bayağı akıcı birkaç kendi uygulaması var performans modunda olmasanda gayet akıcı tam 60 FPS değil ama geçişler belli olmuyor zaten zorlayacak bir şey yapmazsan 59FPS (nadiren 58) altına düşmez ekran bence yeterli ve 4K ya kadar bir görüntü sağlıyor ki film izlersen işine yarar ses kısmında bir üst bir alt kamera yeterli bir mikrofon hızlı şarj (18 W) ekstra olarak şık bir kulaklık ve silikon bir kılıfı var (bence kılıfı kendin al) renk olarak siyah en iyisi 64 GB veya 128 GB seçenekleri iki SIM kart bir SD kart girişi 256 GB flash yeterince güçlü ekrandaki ve kameradaki renkler canlı ve oto HDR da iyi şarj hızlı doluyor 1 saatte kapalı halde %40 falan doluyor ama o 3 saat falan gidiyor sesleri ve mikrofon bence çok iyi 4.5 g destekliyor harika bir yanı ise ay içinde harcadığın GB'lar yukarı panelde yazıyor ay bitince gidiyor ama ayın 1. gününde 0 GB oluyor ekstra olarak internet paylaşırsan bildirimlerde ne kadar internet yollanıdığı yazıyor çekim gücü(Bluetooth, Wi-Fi, hat)güçlü parlaklık gayet yeterli ve son olarak dizaynı harika 4 kamera ve flash e harfine benziyor ön kamera bazen sıkıntı oluyor ama ters yöne çevirerek düzeltebilirsin fiyat olarak 2800 TL'sını hak ediyor hala karar vermediysen bence al ben kesinlikle öneririm (1 yıllık kullanıcısıyım)

Cevabınız için çok teşekkür ederim. Aklıma takılan sorulara ışık tuttunuz ve ben de almaya karar verdim. Tekrar çok teşekkür ederim iyi akşamlar dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı