Telefon mu bilgisayar mı alınmalı?

küflü ekmek

Centipat
Daha fazla  
Uzun süredir beni idare eden telefonum hakkın rahmetine kavuştu. Elimde şu an satacak olsam 4500-5000 TL civarında bir PC var. Satıp telefon mu alsam? Yoksa böyle devam mı etsem? Lise 1'im. Teşekkürler.

Uzun süredir beni idare eden telefonum hakkın rahmetine kavuştu. Elimde şu an satacak olsam 4500-5000 TL civarında bir PC var. Satıp telefon mu alsam? Yoksa böyle devam mı etsem? Lise 1'im. Teşekkürler.

Bu devirde satma 2 ay sonra alamazsın öyle bir dönem geçici 2.el bir telefon al iOS veya Android satma bilgisayarını.

Bu soru bana sorulduğunda ben elimde hiç telefonum yokken bilgisayarı seçmiştim ve açıkcası pişman olduğum da söylenemez, bende lise 1m ve bilgisayarını satmanı önermem.

Lisedesin şu an bu devirde bilgisayarsız bir şey yapamazsın. Bu yüzden 2. el bir telefon alman ideal olur ancak bilindik yerlerden almanı tavsiye ederim yoksa IMEI gibi durumlardan dolayı canın sıkılır. İlla ki üstteki arkadaşın dediği gibi iPhone almak zorunda da değilsin. iPhone alman ekstra fazla para vermen demek olur.

PC satma ben nisan ayında Samsung'a 71 3633.
Aldım şimdiki fiyatı 6200 TL alma PC satsan o fiyata yakın zamanda orta seviye PC alamazsın.

Zaten ben iPhone almak zorundasın gibi bir şey söylemedim. iPhone alması daha mantıklı olur çünkü onlar Android telefonlara göre daha stabil ve uzun ömürlüler.

Yeni konular

Geri
Yukarı