Telefon numaramla benden habersiz hesap açılıyor

Solitaire

Decapat
Merhaba dostlar, az önce Martı, A101, BİM, Migros gibi değişik tam 14 tane uygulamayla benim telefon numaramla hesap açılmaya çalışılıyor ve hepsi aynı anda oldu. Hepsinden doğrulama kodu geldi ne yapmam lazım bir şey olur mu?

Merhaba dostlar, az önce Martı, A101, BİM, Migros gibi değişik tam 14 tane uygulamayla benim telefon numaramla hesap açılmaya çalışılıyor ve hepsi aynı anda oldu. Hepsinden doğrulama kodu geldi ne yapmam lazım bir şey olur mu?
SMS Bomb.Ya biri seni şakalamaya çalışıyor yada sana sinir etmek istiyor :D

Son düzenleme:
Bana da 10 yaşındaki bir panelci bilgilerimi bulup telefon numarama yüzlerce sahte SMS yollamıştı. Gerçek değil hiç biri içindeki linklere tıklamayın.

Gerçek de olabiliyor sahte de, sadece SMS geliyor ama hiçbir erişim sağlanamıyor siz bağlantılara tıklamayıp, kodları söylemedikten sonra.
Gerçek değil. Sadece telefon numarası ile hesap açılamaz. Ayrıca A101 için hesap açıldığını ilk kez duydum 😄 zaten konu sahibinin belirttiği migros gibi sitelerde hesap açmak için telefon numarası değil Gmail istiyor diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı