Telefon numarası kötü amaçlı birinin eline geçerse ne olur?

Yüksek Sadakat

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Bizim burada bir tane ergene sataştım. Numaram onda vardı, şu an arada bir Arizona (+1) kodlu numaralar arıyor. Telefonun optimizer uygulaması otomatik olarak engellemiş ama SMS olarak WhatsApp doğrulama kodu geliyor. Ya fake olarak yutturmaya çalışıyor ya da gerçek ve bir şekilde öğrenmeye çalışıyor. Kendisi Android kullanıyor ama kendisi gibi kendini hacker zanneden grupları varmış. Onlarda büyük ihtimal ile PC vardır. Ben ne yapabilirim bu durumda ve en fazla ne yapabilirler?

Bizim burada bir tane ergene sataştım. Numaram onda vardı, şu an arada bir Arizona (+1) kodlu numaralar arıyor. Telefonun optimizer uygulaması otomatik olarak engellemiş ama SMS olarak WhatsApp doğrulama kodu geliyor. Ya fake olarak yutturmaya çalışıyor ya da gerçek ve bir şekilde öğrenmeye çalışıyor. Kendisi Android kullanıyor ama kendisi gibi kendini hacker zanneden grupları varmış. Onlarda büyük ihtimal ile PC vardır. Ben ne yapabilirim bu durumda ve en fazla ne yapabilirler?
Hiçbir şey yapamazlar, Telefon numarasını büyütmeye gerek yok seni arayıp rahatsız etmek dışında bir şey yapamıyorlar onlarıda engellersin. Sorun ortadan kalkar.

Adı üstünde ergen hocam. Bunlar, Ayyıldız Tim şarkısını açıp Google'dan, "nasıl hack yapılır?" diye aratan kişilerden sanırım. Sorunuza gelirsek, en fazla sizi arayıp rahatsız ederler, telefon numaranı 18+ sitelere paylaşıp aratabilirler. Tabii bunun cezası da var.

Adı üstünde ergen hocam. Bunlar, ayyıldız tim şarkısını açıp, Google'dan "nasıl hack yapılır?" diye aratan kişilerden sanırım. Sorunuza gelirsek, en fazla sizi arayıp rahatsız ederler, telefon numaranı 18+ sitelere paylaşıp aratabilirler. Tabii bunun cezası da var.

Öyle bir şey yapmak biraz *** ister hocam. Zira kendisi alt katta oturuyor ve ailesini tanıyorum istediğim zaman söylerim dün de kafası yarıldı kendisinin😇

Benim başıma böyle bir durum gelmişti önceden sevdiğim fakat sonradan nefret ettiğim bir arkadaşımın önünde E-Okula girmiştim şans eseri bilgilerimi görmüş. Kavga ettikten sonra benim bilgilerimle E-Okula girip" benimle kavga edersen sonun böyle olur" bir cümle kurup E-okul notlarımı vs. şeyleri atmıştı. Annesine söylememle 3 gün okula gelememişti geldiği gün her tarafında morluklar vardı üzüldüm mü, asla.

Yeni konular

Geri
Yukarı