Telefon önerisi

Eminn1

Decapat
Daha fazla  
iPhone 11, Samsung Galaxy Note 10 Plus ve Samsung Galaxy S20 arasında kaldım. Kamera benim için en önemli faktör. İnternette karşılaştırma videolarını izledim. Genelde yakın performans veriyorlar. Bir de size danışmak istedim. Şu an Android kullanıyorum.

Kanka iPhone ne falan alma çok çabuk şarjları bitiyor 12 megapiksel kamerası var ayrıca merdivenden yuvarlansa ortadan ikiye bölünür bence.

Xiaomi Mi 10T Pro

Al arkadaşım aldı çocuk sabah 8.30 da şarjdan çıkardı saat akşam 5 de bir baktık %78 bayağı iyiler hızlı şarj özelliği var ayrıca 5X yakınlaştırmaya kadar optik yani kalite bozulmadan paran varsa al bir de iPhone 11 üretim maliyeti 490 dolar yani 3.683 TL ama 11.bin TL'ye satıyorlar yani kazık Xiaomi'nin üretim maliyeti 373 dolar 2.803 TL satış fiyatı 6.271 TL arada bayağı büyük fark var özellikler olsun maliyet olsun. Xiaomi adamdır.

iPhone 11, Samsung Galaxy Note 10 Plus ve Samsung Galaxy S20 arasında kaldım. Kamera benim için en önemli faktör. İnternette karşılaştırma videolarını izledim. Genelde yakın performans veriyorlar. Bir de size danışmak istedim. Şu an Android kullanıyorum.
İphone alıyorsun 5 6 sene kullanıyorsun.

Çünkü Xiaomi'nin kamerasının MP'i, Ram'i, bataryasının kaç Mah olduğu gibi değerleri daha yüksek. Zaten kamera sensörünün kalitesi, daha stabil bir işletim sistemi olması önemli değil. Tek önemli olan Epey'deki sayılar.

iPhone 11 alınabilir ama almadan önce teknoloji marketlerinde ekranına bakmanızı tavsiye ederim, beğenmeyebilirsiniz. iPhone 11 alternatifi olarak OnePlus 8 bakabilirsiniz. Samsung Galaxy S20'de bulunan batarya ve ısınma sorunlarından dolayı güncelleme ile işlemci performansı düşürüldü diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı