Telefon önerisi

Bütçe
2000-3000 TL
Hocam bu fiyatlara önerilebilecek tonla cihaz var. Konu sahibinin önceliklerini bilmeden cihaz öner miyim :)
Tabi, haklısınız. Neler için, nasıl ve ne sıklıkla kullanılacağı da çok önemli. Bu bütçe aralığındaki en iyi cihazlardan 2 adet önerdim. Sizin fikrinizi de almak isterim :).

Tabi, haklısınız. Neler için, nasıl ve ne sıklıkla kullanılacağı da çok önemli. Bu bütçe aralığındaki en iyi cihazlardan 2 adet önerdim. Sizin fikrinizi de almak isterim :).

Genelde sosyal medyayı kullanacağım almışken iyisini almak istiyorum bataryası, kamerası falan iyi olsun istiyorum. Ara sırada oyun oynarım :)

Genelde sosyal medyayı kullanacağım almışken iyisini almak istiyorum bataryası, kamerası falan iyi olsun istiyorum. Ara sırada oyun oynarım :)
O zaman size Samsung Galaxy A32 veriyorum.

Mesela Redmi Note 10 nasıldır?

Ara sıra oyun için kullanacağım bir telefon olacak fotoğraf için kullanacağım gibi duruyor.

Hocam ben Redmi Note 8. Note 8 Pro, Note 9 kullandım Note 8 Pro ile Note 9 oyun performansı gayet iyi. Kameralarında çok bir fark yok. Ancak Redmi Note 8 oyun performansı pek iç açıcı değil onu rahatlıkla söyleyebilirim. İncelemelerine baktığımda sana Redmi Note 10 önerebilirim oyun performansları gayet iyi, akıcı bir şekilde PUBG vs. oynabiliyorsunuz. AMOLED bir ekranı var bu da çok iyi bir şey kamerası fena değil fiyatına göre. Batarya olarak 5000 mAh ve 33 W hızlı şarj destekliyor. Gayet iyi bir telefon alınabilir.

Ara sıra oyun için kullanacağım bir telefon olacak fotoğraf için kullanacağım gibi duruyor.

Kaç yıl kullanırsınız hocam?

Hocam ben Redmi Note 8.

Merhaba Note 8.

Note 8 Pro, Note 9 kullandım Note 8 Pro ile Note 9 oyun performansı gayet iyi. Kameralarında çok bir fark yok. Ancak Redmi Note 8 oyun performansı pek iç açıcı değil onu rahatlıkla söyleyebilirim.

Note 8 Pro çok daha iyi bir oyun performansı verir hocam. Note 9 ve Note 10'dan daha iyi verir yani. Note 8 Pro bu fiyat bandında en iyi oyun performansı verecek telefonlardan. FPS kilidi açık olabilir.

İncelemelerine baktığımda sana Redmi Note 10 önerebilirim oyun performansları gayet iyi, akıcı bir şekilde PUBG vs. oynabiliyorsunuz. AMOLED bir ekranı var bu da çok iyi bir şey kamerası fena değil fiyatına göre. Batarya olarak 5000 mAh ve 33 W hızlı şarj destekliyor. Gayet iyi bir telefon alınabilir.

Performansı yetersiz, oyun performansı hiç iyi değil.
AMOLED ekranı var diye alınacaksa Realme 8 beklemek mantıklı olur.

Kaç yıl kullanırsınız hocam?

Merhaba Note 8.

Note 8 Pro çok daha iyi bir oyun performansı verir hocam. Note 9 ve Note 10'dan daha iyi verir yani. Note 8 Pro bu fiyat bandında en iyi oyun performansı verecek telefonlardan. FPS kilidi açık olabilir.

Performansı yetersiz, oyun performansı hiç iyi değil.
AMOLED ekranı var diye alınacaksa Realme 8 beklemek mantıklı olur.

Sizin önerebileceğiniz bir telefon var mı?

Sizin önerebileceğiniz bir telefon var mı?

Uzun ömürlü bir cihaz istiyorsanız;
Veya Realme 8'i bekleyin ancak kaç ay oldu hala haber yok.

Onun dışında;

Yeni konular

Geri
Yukarı