Telefon önerisi

JATDAV

Hectopat
Yarın İspanya'dan kendime telefon bakacağım. Bütçe olarak bir sıkıntım yok, aşırı uçuk olmasın yeterli. Şu an S21 ve Mi 10 Ultra baktım fakat Android telefonları çok iyi bilmemekle beraber size danışmak istedim.
iPhone da olabilir fakat cidden çok kararsız kaldım. Normalde kulaklık alacaktım, yanına telefon alma fikri fena gelmedi.
Güncel olarak SE (2016) kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende ispanya fiyatlarını bilmiyorum. Eğer ucuzsa iPhone alınır her türlü. S21 Ultralarda güzel ama işte fiyatlar ne kadar fark ediyor orda bilmiyorum. Fiyat konusu belirleyici olur.

Yarın İspanya'dan kendime telefon bakacağım. Bütçe olarak bir sıkıntım yok, aşırı uçuk olmasın yeterli. Şu an S21 ve Mi 10 Ultra baktım fakat Android telefonları çok iyi bilmemekle beraber size danışmak istedim.
iPhone da olabilir fakat cidden çok kararsız kaldım. Normalde kulaklık alacaktım, yanına telefon alma fikri fena gelmedi.
Ucuz ise oralarda IPhone bakmanızı öneririm. S21 falan da çok iyidir.

Yarın İspanya'dan kendime telefon bakacağım. Bütçe olarak bir sıkıntım yok, aşırı uçuk olmasın yeterli. Şu an S21 ve mi 10 Ultra baktım fakat Android telefonları çok iyi bilmemekle beraber size danışmak istedim.

iOS istersen iPhone 12 Pro. Android istersen de OnePlus 9 Pro.

Yeni konular

Geri
Yukarı