Telefon önerisi

Mayura

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, telefon önerilerinize ihtiyacım var. Fiyatı önemli değil, dershanem alacak. Aradığım özellikleri önemliden önemsize sıraladım:

-Batarya
-Hafıza
-RAM vs.
-kamera

Şu an aklıma gelenler bunlar. Ek olarak ve bunlardan da önemlisi Apple ve Samsung sevmiyorum, istemiyorum. Çabuk eskimesini hiç istemiyorum. Dediğim gibi fiyat önemli değil hatta -ayıp olacak kadar değil ama- pahalı olsun bence.

Teşekkürler şimdiden.

Xiaomi modellerine de bakabilirsin. Üst seviye işlemcili modelleri çok kaliteli ve alt modellerde performans sorunu yapabilen arayüz güncellemeleri üst seviye işlemcili modellerde sorunsuz.
Mi 9T Pro kullanıyorum. 2019 Ağustos ayında Android 9 ile çıkan bu telefona ilk önce Android 10 , geçenlerde de Android 11 güncellemesi geldi. Telefonumu önermiyorum ama tepe seviye güncel Xiaomi öneririm.

Sormaya bile gerek yok o halde. Iphone 12 Pro Max de gitsin. Bütçe açıksa Samsung, Apple istemiyorum demek olmaz bana kalırsa. :D
Bütçe açık ama dershane sahibi bence göz boyuyor, o kadar masrafa girmeyecektir. Ayrıca gerçekten Apple ve Samsung hiç sevmiyorum ya, dediğinizi yapıp telefonu satsam dedim ama satacağın fiyat düşecek dediler bilemedim.

Bütçe açık ama dershane sahibi bence göz boyuyor, o kadar masrafa girmeyecektir. Ayrıca gerçekten Apple ve Samsung hiç sevmiyorum ya, dediğinizi yapıp telefonu satsam dedim ama satacağın fiyat düşecek dediler bilemedim.

Hocam mi 10t Pro derim ben o zaman.
Canavardır kendisi canavar hrrrrrrr 😂

Yeni konular

Geri
Yukarı