Telefon önerisi

Bütçe açık ama dershane sahibi bence göz boyuyor, o kadar masrafa girmeyecektir. Ayrıca gerçekten Apple ve Samsung hiç sevmiyorum ya, dediğinizi yapıp telefonu satsam dedim ama satacağın fiyat düşecek dediler bilemedim.

Hocam Plus 8 Pro alın o zaman hem pahalı hem de istemediğiniz markalardan degil.

Hocam tahmini ne kadara çıkalım bütçe olarak?
Yani üstte bütçe sınırsız yazmışsınız iPhone 12 Pro Max yazmamak için ellerim titriyor şu an 😂
Keşke adamına sorabilsem ama ayıp olur ya. Ben 5k-7k arası düşünüyorum. Gerçekten çok güzel telefonsa daha üstü de olabilir. Bu arada iPhone gerçekten ı ıh yani, alerjim var diyelim 😂

Samsung almayı düşünürseniz Samsung Galaxy S20 FE (Snapdragon 865) önerebilirim. Ben abime Samsung Galaxy A52 aldırdım ve şu an memnun gibi gözüküyor.

Hocam mi serisinde reklam yok diye biliyorum ama tam emin değilim.
Bize getirilen versiyon Xiaomi telefonlarda Global Rom var ve Global Romda reklamlar var, mesela Avrupa Romunda reklam yok. Keşke Xiaomi bize de Avrupa Romlu cihazlar gönderse.

Arkadaşlardan! şahit oldum. Yurt dışından gelen Xiaomi cihaza imei repair yaptırmış. Türkiye'nin yarı fiyatına mal olmuş telefon.

Yeni konular

Geri
Yukarı