Telefon önerisi

Yer
Bilmiyorum
Daha fazla  
Yeni bir telefon arıyorum fakat artan fiyatlar, vergiler, kurlar vs. yüzünden aradığım özellik ve fiyatlarda telefon bulamıyorum, geçen hafta MediaMarkt'a gitmiştim aklımda iPhone SE 2020 vardı ama özellikleri iyi olmadığı için abim önermemişti diğer cihazlara da baktım ama istediğim modeli bulamamıştım.

Şöyle bir cihaz arıyorum: Tek elle rahat kullanılabilir ekran, iyi bir batarya ve iyi bir kamera. Depolama olarak 64 veya 128 GB, fiyatı ise ortalama olarak düşünüyorum.

Bu bahsettiğim şekilde önerebileceğiniz en iyi telefon hangisi?

Yeni bir telefon arıyorum fakat artan fiyatlar, vergiler, kurlar vs. yüzünden aradığım özellik ve fiyatlarda telefon bulamıyorum, geçen hafta MediaMarkt'a gitmiştim aklımda iPhone SE 2020 vardı ama özellikleri iyi olmadığı için abim önermemişti diğer cihazlara da baktım ama istediğim modeli bulamamıştım.

Şöyle bir cihaz arıyorum: Tek elle rahat kullanılabilir ekran, iyi bir batarya ve iyi bir kamera. Depolama olarak 64 veya 128 GB, fiyatı ise ortalama olarak düşünüyorum.

Bu bahsettiğim şekilde önerebileceğiniz en iyi telefon hangisi?

Hocam bütçeniz yeterse S20 FE SD öneririm.
iPhone SE 2020 de beğenmediğiniz özellik neydi merak ettim.

Tahminen batarya ve ekran hocam.

Hocam tek elde kullanılmaması haricinde istediklerinizi karşılayan telefon bence S20 FE'dir fakat Snapdragon işlemcili olanı. Se 2020 de iyi fakat batarya üzer gibi geliyor. 5 saat çok az geliyor gözüme.
S20 FE'yi düşünmüyorum ama A32 belki olabilir.
Güncelleme: şu anda 3 tane cihazdan birisini düşünüyorum: İPhone 11, Samsung Galaxy A32 & Xiaomi Mi A2 Lite. Bu üçünden alabileceğim en iyisi hangisi? Kesin karar vermem lazım çünkü 3-5 sene arası yeni bir telefon alamayacağım, bu yüzden bu üçünden uzun süre kullanabileceğim bir cihaz almak istiyorum.

Son düzenleme:
Güncelleme: Galaxy A32 hâlâ düşündüklerimin arasında ama yeni cihazlar da buldum: Realme 8 Pro, Galaxy A22, Huawei P30 & P20 Pro. (NOT: Özellikle yeni huawei modellerinde google desteği olmadığı için önceki cihazlardan bakmaya karar verdim.)

Geri
Yukarı